Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Fatmagül, Meryem'e dedi ya"Bu evde ilk defa yatcan yastığının altına ayna koy sevdiğini görürsün "diye dedim aha düğün olayını göstercekler ve rüya çıkıcak ama olmadı şükür

o dugun olayı dizinin sonunda cıkcak arkadaslar tıpkı yaprak dokumu dızınde damatı bakıyordu ya alı rızay beyı tekerleklı sandelye tasınmıs sekılde reklmada gostermıstı sezoun basında bence bu dugun olayıda o sekılde olcak gıbıme gelıor

hahaha:KK52: of ya artık bıktık valla mıstığın yatak sahnelerinden
bi onunla yatıyor tövbe ya bi onunla

aynen ya kızlarda hemen kanıveriyo yuh yani:KK1:
neyse sonuçta fatmagülle evlendiğine göre kerm hapisten çıkıyo demektir ama hemen çıkarmazlar:KK37:

...........................................................................................................................

Son düzenleme:
ayy o layıda sündürürler de sündürürler sinir olurum yine:KK53::KK53:

şikayet edelim topluca mustafa suçunu itiraf etsin etmeden önce kırmızı suratla uzun suratı da öldürsün diye:KK53:
Muhteşem yüzyılda bi halvettir gidiyor kerimde tık yok yav ehe ehe:78::78:

özlemişim yahu dizimi.
dizide fatmagül,avukat birde murat hariç herkes bir şişmanlamış mı bana mı öyle geldi.

mukaddesciğimin memintoları sankim 4 e katlanmış gibi.
hala tutmıyor çenesini kadın . radar gibi heryerde maşallah.
hanımellerin fındıklı püskevitini doldurmuş kaba, çay kurabiyesi yaptım diyor haspam.
herkes lahmacun yerken mukaddesciğim pide mi yiyordu ne.

rahmicim hiçte kıyamaz karısına yazık sana.
baktı yalnız tıkınıyor hemen koştu yanına.
mukaddesin kasılma numerolarını da bir bir yedi.:KK49:

mustafa da maşallah her bölümde birini götürüyor.
404 gibi yapıştı fatmagüle.
fırsatçı herif. canını verirmiş fatmagül için.
birde yalancı kerim itiraf etmişmiş bak senn.
vicdan azabından kavrul inşallah.
gitmiş izliyor birde mezarlıkta.

mercimek beyinli asu ya. hemen kandı bir çift güzel lafa.
yok söylerse başı belaya girermişte bilmem neyde orda senin ne işin var dermişlerde.
yol değilmi kardeşim istediğim yerde gezerim.
saçların güzel olmuş ama beğendim.

meltem kızım sende hem mustafaya seninle yaşadıklarımızı sakın ciddiye alma diyorsun hemde ilk fırsatta mustafaya koşuyorsun.

olay kime dokunsa zenginleşiyor sami bilem kurtardı kendini.
eyüp sultana gitmiş tövbe etmiş.
ev almış kendine doğru yolu bulmuş.
ne geniş insansınız hala görüşüyorlar asuyla pardon hacerle.

lemancım güzel oynadın. beğendim.
sen oğlum nerde dedikçe hanım hanım görmüyormusun ekranın altında sağ tarafta diyesim geldi.
o neydi öyle yahu :KK1:

reşatım kükreyenim yine dağıttı ortalığı.
sermayeyi kediye yükledi. çıldıricik.
bu adam çok az rol veriyorlar.

erdoğan bilenmeye devam.
bomba adamsın vesselam.

selim eziksin anam ezik kalacaksın.
sanki kendin sütten çıkma ak kaşıksında meltemi yargılıyorsun.

ebe ninem şekerim sende iyice kaptırdın kendini ha avukata.
bir trip atmalar falan.
sizi de everecez inşallah.
daş yok mu daş diyip avuçladığın kömürü mustafanın araklama jeepine gömeydin ya.
birde hanım hanım fatmagülün odaya girmeden önce bir kapıyı vur yahu. belki çıplak. cık cık cık. zart diye dalıyorsun.

fatmagülüm oy oy oy ne bahtsızsın ya.
tam herşey düzeliyor derken tepetaklak oldu herşey.
nasılda yerleştirdi kerimonun gömleklerini kemerlerini kendininkilerin yanına.
oyacığını öptü. aşk bacayı sarıyor. ama aradığımız kişiye şuan ulaşılamıyor.
heyecanları ne güzeldi yahu. dakika saymaları.

kerimoooo en çok seni özlemişim.
adam oynamıyor yaşıyor sanki.
umut verin ulan kerimoya. avukat bir güzel şey söyle.
ne güzel bakıyorsun arkadaş sen ışıl ışıl aşık aşık.:KK16:
fatoyu görür görmez nasılda parıldadı.
sarılmadan önceki sendeleyişi yüzünü fatonun saçlara gömüşü.

tam sarılmışlar duygular tavan yapmış izleyici olarak eridik eriyeceğiz hooop reklam.
tüm hava dağılıyor. sarılmadan önce koyun reklamı.

sonuç olarak benimde hala umudum var.:KK69:

kızlar dizi çok güzeldi yaa
beren de çok tatlı olmuş çok doğal
sanki kerimin doğallığı fatoya vurmuş gibi

Off ben bu hafta bütün dizilerimi kacirdim. :KK9:

Simdi netten izliyorum da ebe nine fatmagülle kerimi istemiyor mu? Fatmagül eşyaları yan yana koyunca bozuldu gibi geldi bana :26:

o salak selim kendi hiç bi nane yememiş gibi Melteme bütün kazıkları yedirecekmiş bakk sennnn :KK37: pis heriffffffff :KK47:

Vuralın annesine cok üzüldüm bende :KK43: gözlerim yaşardı :KK43:

Bu arada meltem cok güzel bir kız yaa hastanedeki hali cok doğaldı gözleri falan büyük büyük, bayıldım :KK69::KK31:

Off ben bu hafta bütün dizilerimi kacirdim. :KK9:

Simdi netten izliyorum da ebe nine fatmagülle kerimi istemiyor mu? Fatmagül eşyaları yan yana koyunca bozuldu gibi geldi bana :26:

o salak selim kendi hiç bi nane yememiş gibi Melteme bütün kazıkları yedirecekmiş bakk sennnn :KK37: pis heriffffffff :KK47:

Vuralın annesine cok üzüldüm bende :KK43: gözlerim yaşardı :KK43:

Bu arada meltem cok güzel bir kız yaa hastanedeki hali cok doğaldı gözleri falan büyük büyük, bayıldım :KK69::KK31:

siz yanlış görmüşşünüz sanırımm ebe nine fatmagülüde çok seviyor kerime yakınlastıgı ıcın cok mutlu bence demıstıya avukata gorusme olacagını duydugundan berı yuzu guluyor dıye fatmagul ıcın bende tam tersı anladımm...fatmagul olsun ben kırısıkları asarımm dıyınce hafıf gulumsedı ve gıttı..

Teşekkür ederim Duru57 bana öyle geldi heralde.

Yaa birşey daha sorucam, benim vuralıım :KK3: o Asuyla mı yattııı :84:

Son düzenleme:
güzel bör bölümdü valla Asunun gördüğü hiç aklıma gelmemişti. Bir yerden çıkaak diyordum ama. Yaşaranlar tutuşmuş resmen ama ayağa kalklar onlar bir şekilde. Yaa Arkadaşları öldü ama Erdoğan ve Selim gayet iyiler yanii. Hele Erdoğan piss heriff hep onun yüzünden bailadı zaten. Ruhsuzz.. Selim de ancak kendi başına bağırır öyle çıksın Mustafa'nın karşısına da hesap sorsun adam olsun da. Asu pek bi güzelleşmiş o da payını aldı tabii de yahı bu ülkede sormuyorlar mı b insanlar nasıl zenginleşti diyee.. Hem mahkemede de sinir olmuştum. Yahu adam Yaşaranlarla çalışıyor, bunun ispatı her şekilde var adam cakayı düzeltmiş. Sen tutup ben Fatmagül'e inanıyorum diyorsun. E be adam ninanıyorsan sana sormazlar mı o zaman bu adamların yanında işin ne, ne iş yapıyorsınsun eğitimin ne ki böyle çok para kazanıyorsun demezler mi gelirini araştırmazlar mı çok saçma yaa.. Bşr savcı nasıl bunu gözardı ediyor, artıı Fatmagülün avukat niye bunu mahkemede demedi susturdular para verip diye. Hem avıkatın evine taşınmak ne alaka yahu cümbür cemaaat. Yakınında bir yere taşınırsın. Mukaddes hiç değişmemiş. Şükredeceği yerde hala neler yapıyor. Bir de bu kadnın parası vardı mandıra satıldı, ayrıca o da Yaşaranlardan tomarla para aldık. Asude aldığı parayla sefa yapıyor bu kadın ne yapıyor paraları da başımızı sokacak yer verdiniz diyor. Ben yerinde olsam git paracıklarınla kendine ev tut ne yaparsan yap derdim onca olaydan sonra olacak iş mi. Hem olay yerinde Mustafa'nın ayak izleri hiç mi yok. Asude salağı neden Fatmagülün teli için Mustafa'yı aradı ki. Ne zaman telini vermişti Mustafa'ya Fatmagül. O zaman aradı aradı buldu Fatmagül'ü yine eski mahalleye sorar eder bulurdu. Bu Mustafa Asude ile oynayacak bir süre ama sonra Asude anlayacak işin aslını ve gidecek söyleyecek hatta Mustafa'nın parmağı olduğunu da anlayacak. Fatmagül'de hala neden şikayet etmiyor şu Mustafa'yı anlamıyorum. Son sahne süperdi.

kızlar filmi pek seviyom ama geçen seneden beri bi tutukluk var filmde yani ekrana kilitlenip kalamıyorum :44:başka şeylerle ilgilenesim geliyo beren saat çok güzel gerçekten her şeyler yakışıyo:nazar:

Teşekkür ederim Duru57 bana öyle geldi heralde.

Yaa birşey daha sorucam, benim vuralıım :KK3: o Asuyla mı yattııı :84:

Hayır canım hiç birlikte olmadılar. Onu arayıp çağırıyordu, parasını veriyordu ama birlikte olmuyorlardı. Sadece öyle sarılıp yartıyorlardı.Aslında Vural kendi pişmanlıklarını söylüyordu ona ve terapi gibi birşey oluyordu sanırım. Mesela Fatmagül'ün onu affetmesini bunu ondan duymak istiyordu ve Asude'ye affettim demesini istiyordu Asude'de affettim diyordu Fatmagülmüş gibi.
Bir anlamda kaçış noktasıydı.

X