Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Fatmagül'ün sayesinde dizideki herkes zengin oldu.. Mustafa, Asu, Asu'nun yanındaki adam..

Annesi ağlıyor Vural nerde diye, alttada kuzey güneyin reklamı aha orda oğlun dedim

#fatmagulunsucune vuralın annesi Oğlum nerde dıye ağlıyordu Ağlama dedim oğlun #KuzeyGuney de Keedi oldu :))

buna cok guldum :)))

ne güzel sarıldılar yaa ne kadar içteenn bu kerim gerçekten aşık gibi bakıyor fg' ye ya çoook iyi bir oyuncu ya da gerçektn aşık

ayy birbirlerine sarılma sahneleri çok güzel ve romantikti:)

şu Beren SAAT'i çok seviyorum yaww ne guzel dogal oynuo ve masum bi suratı varr kerimle de çok yakşıolar gerçek hayatta da brlktelermş galba bu arada dizi süper bi bölmle sezona başladı oyle de dvm eder bence...

Ben de bugün düğün sahnesini verecekler diye heyecanla beklemiştim...

Fatmagül, Meryem'e dedi ya"Bu evde ilk defa yatcan yastığının altına ayna koy sevdiğini görürsün "diye dedim aha düğün olayını göstercekler ve rüya çıkıcak ama olmadı şükür

aman allahından buluyor hepsı ama aklıma takılan gercekten o kızla yattımı bu mustafa yaa ( meltemle)

şu mustafa ne kadar gıcık iğrenç bi ip yaaa asuyu nasıl kandırdı oda hemen herşeyi unttu saftirik ama önünde sonunda kendini ele vercek, fatmagülle kerimde çok tatlı ya nasıl yakışıyorlar gerçektde birlikte olsalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…