Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

arkadaşlar bu sezon bitiyor mu cidden.yoksa sezon finaline mi girecek..:26:

şu mustafayı daha ilk bölümlerden itibaren çıkartmalılardı senaryodan..deniz deniz gezip balık tutaydı eskisi gibi..meltemle yakınlaşması çok saçma..:KK51:..o kadar zengin,sosyetik ,havalı kız dönüp penguen yürüyüşlü mustafaya bakıcak..başka erkek yok sanki..:KK52:

şu mustafayı daha ilk bölümlerden itibaren çıkartmalılardı senaryodan..deniz deniz gezip balık tutaydı eskisi gibi..meltemle yakınlaşması çok saçma..:KK51:..o kadar zengin,sosyetik ,havalı kız dönüp penguen yürüyüşlü mustafaya bakıcak..başka erkek yok sanki..:KK52:

sana yüzde 500 katılıyorum yani şu mustafa kadar gereksiz biişey olamaz

Aşk-ı Memnu izleyicileri dizinin final yıldönümünde Bihter'i anmaya hazırlanıyor

Geçen yıl 24 Haziran'da ekranlara veda eden Aşk-ı Memnu'nun izleyicileri dizinin final yıldönümünde Bihter'i anacak. Bihter'in ölümüne ithafen "ölümünün 1. yılında seni unutmadık Bihter" başlığında Facebook'ta bir araya gelen yaklaşık 40.000 kişi Bihter'e şu sözlerle sesleniyor: "Beni beni Bihter'ini" diye gittiğin yere bizi de götürdüğün o günü biz hiç unutmadık Bihter! Ölümünün 1. yıl dönümünü acı içinde anıyor olacağız. Senden sonra karşımıza ne Fatmagül'ler çıkarsalar da senin yerin bizde hep başka kaldı. Ruhun şad olsun..."

Aşk-ı Memnu izleyicileri dizinin final yıldönümünde Bihter'i anmaya hazırlanıyor

Geçen yıl 24 Haziran'da ekranlara veda eden Aşk-ı Memnu'nun izleyicileri dizinin final yıldönümünde Bihter'i anacak. Bihter'in ölümüne ithafen "ölümünün 1. yılında seni unutmadık Bihter" başlığında Facebook'ta bir araya gelen yaklaşık 40.000 kişi Bihter'e şu sözlerle sesleniyor: "Beni beni Bihter'ini" diye gittiğin yere bizi de götürdüğün o günü biz hiç unutmadık Bihter! Ölümünün 1. yıl dönümünü acı içinde anıyor olacağız. Senden sonra karşımıza ne Fatmagül'ler çıkarsalar da senin yerin bizde hep başka kaldı. Ruhun şad olsun..."

yaaaa bihter bir başkaydı

Kızlar toplaşın fragman çıkmış :KK52::KK52::KK52::KK52: :KK16::KK16::KK16::KK16: :KK69::KK69::KK69::KK69: ay çok heyecanlı ya :KK69::KK69::KK69:

[video=youtube;6WxfO2OgS8Q]http://www.youtube.com/watch?v=6WxfO2OgS8Q[/video]

düğün günde malesef kerim hapise girecekmiş yani sezon bölümde fatmagül yeni eve taşınacaklarmış ailesiyle yeni başlangıç yapacaklarmış ama kerim hapise girecekmiş

öffff yaaa mustafayımı öldürecekki zaten bu dizide mutlu bi son beklemiyorum.yüzü gülmicek fatmagülün.diğreleridehapse girer bence.

:KK60:

bizim gibin halvetlülerin sabrını çok zorluyo bu fatmagülgillen kerimgil :KK23::KK23::KK23:

Halvete girmeden de sezon finali olur işin yoksa bekle:KK19:Halbuki bihterle behlül öyle mi olmuştu halvete girmişlerdi sezon finali olmuştu:KK60::KK60::KK60:

X