Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mrb arkadaşlar dünkü bölümü izleyemedim

fatmagül gizemli bir şekilde bir yere gidiyordu bir önceki bölümde kerimde onu takip etmişti

nereye gidiyormuş mustafayamı bilen vardır

"sevgili rtük,10 dk.reklam arasına alışmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var.Eski düzeni istiyoruz":KK60::KK60:

KERİM : Bu ikinci dansımız..
FATMAGÜL : İlki zoraki olmuştu..
KERİM: O zaman da en az şu andaki kadar heyecanlıydım.. O zaman da çok güzeldi, ama şimdi gözlerin.. daha da güzel..

Fatmagul biraz afallayacak,eski günleri hatırlayacak..
Ama sonucunda Kerim'e sarılacak..:KK69:

dünkü bölümü izlerken annem aynen garibim kerimm şu mübarek gün bitir şu işi

babamda sası oğlum dedi :I

dünkü bölümü izlerken annem aynen garibim kerimm şu mübarek gün bitir şu işi

babamda sası oğlum dedi :I

ya bişi dicem fatmagül adliyeden çıkarken yürüyordu ya kafası nasıl sallanıyordu lütfen dikkat edin boynu kopmuş gibiydi nette falan bulursanız seyredin orayı çok komikti

ya bişi dicem fatmagül adliyeden çıkarken yürüyordu ya kafası nasıl sallanıyordu lütfen dikkat edin boynu kopmuş gibiydi nette falan bulursanız seyredin orayı çok komikti

ay onun kafası hep öyle.ben de çok gülüyorum.ben de diziyi bugün izledim.aralarında baya yakınlaşma var.gelinlik de almış güzeldi.münir gıcığı ne fena ya.kerim öldürürüm diye bağırıyor.hemen teli almış çekiyor bizi tehdit ediyor diye bağırıyor ya.o da olmasa yanmışlardı.selimin annesi de iyice yemiş kafayı.asunun da işi gücü yok niye o adama o kadar parayı götürüp verdi.başka derdi yoktu heralde.meltemin mustafayla yakınlaşması da çok gereksiz

düğün günde malesef kerim hapise girecekmiş yani sezon bölümde fatmagül yeni eve taşınacaklarmış ailesiyle yeni başlangıç yapacaklarmış ama kerim hapise girecekmiş

Vallamı??

E ötekiler nolacak. Kerim içeri onlar dışarı mı yani??:44:

düğün günde malesef kerim hapise girecekmiş yani sezon bölümde fatmagül yeni eve taşınacaklarmış ailesiyle yeni başlangıç yapacaklarmış ama kerim hapise girecekmiş

ama hayırlı bir iş için içeride mustafa ölcekkk :21::21::21::21::21:
ne kadar da yaşaran ailesi öldürsede :KK1::KK1::KK1:mustafa yok dizi de :21::KK62::KK76::KK76::KK76::KK76:

2 haftadır izleyemiyorum, burdan takip ediyorum neler olmuş ya ve neler olucak bi türlü bizim istedigimiz olmuyo zaten, ama mutlu son olsa dizi biter sonra biz kimi kaynatıcaz burda

X