Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Son düzenleme:
Bende diyetteyim :KK43: Azcık ucundan kemiririz bişi olmaz:KK9: Minnacıklar zaten :KK60:
o kadar güzel gönüyorlardıki canım tatlı istiyodu zaten gitiim 2 tane küçük çikolata yedim:KK14:

ay bi kerede fatmagül kerime karşı alttan alsa gözlerinin içine baksa ölür sanki şuna bak hep trip trip

Ya ben bir ara diziye ara vermiştim. Son 3 bölümdür devam ediyorum.:78: Arada bazı şeyleri kaçırdım. :KK25: Fatmagülle mustafa arasında ne davası varki :44::44:

kızlar aslında muhteşemde yaptığımız gibi,fatmagülgillere de ayrı bi topik mi açsak geyikte..
uyarı almayalım burda :92:
her ilgisiz mesajıma bi resim ekliyom.. konuynan alakalı olsun diye mesajım :86:

kızlar aslında muhteşemde yaptığımız gibi,fatmagülgillere de ayrı bi topik mi açsak geyikte..
uyarı almayalım burda :92:
her ilgisiz mesajıma bi resim ekliyom.. konuynan alakalı olsun diye mesajım :86:

Bence bu görevi sen üstlenmelisin şekerim :KK9:
Valla her mesajımı yazarken korkuyorum ban yicem diye :18::18::18::18:
Aç gitsin aç aç aç aç aa çç a a :KK9::KK64::KK66:

Bence bu görevi sen üstlenmelisin şekerim :KK9:
Valla her mesajımı yazarken korkuyorum ban yicem diye :18::18::18::18:
Aç gitsin aç aç aç aç aa çç a a :KK9::KK64::KK66:

temem gidiyum topiğimisi açmaya :KK53::92::92::92::92::92::92:

yengesi ne kadar akılsız ya dayak yedi bir kamyon hala adamla konuşuyor inş kocası döver onu:KK47:

Kahveler ve muffinler geldiiiiiiiiiii.:KK66: Sıcak sıcak geç kalan kaçırır. :KK19: Başka yok :KK9::KK9:

coffe_by_vanilla_tapes.jpg

346261124_80f7234e64.jpg

meleğim çok teşekkürler ellerine sağlık:KK16::KK71::KK70:

slm kızlar:KK3:
ya bu avukat ne kadar sinsi biriymiş böyle adamlar var mı hakkaten ? Allah şerlerinde korusun.

X