Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

[video=youtube;G8iSxoSlgAg]http://www.youtube.com/watch?v=G8iSxoSlgAg&feature=player_detailpage[/video]

fatmagüle bak ya hala mustafayı koruyup savunuyor

35.Bölüm Özet
Gül Mutfağı'na açılış gününde gönderilen çiçek, tüm ailenin huzurunu kaçırmaya yeter. Bu çiçeğin hesabını Mustafa'dan sormak isteyen Kerim'i sakinleştirmek hiç kolay olmaz. Kerim ile Mustafa arasındaki intikam ateşi yeniden alevlenirken, bu durumu keyifle takip eden tek kişi Münir'dir.
Geçen zaman içinde Salih'le gizlice ...görüşmeye devam eden Mukaddes kendi sonunu elleriyle hazırlar ve Rahmi'ye yakalanır. Rahmi'nin tepkisi, Münir'in sabırla beklediği büyük fırsatı ayağına kadar getirir. Avukat Kadir'le görüştükten sonra psikolojisi iyice bozulan Vural ise hastaneden kaçmaya çalışır. Bu olay, Vural'ın Yaşaranlar cephesindeki en zayıf halka olduğunu bir kez daha ispatlar. Meltem'in boşanma davasını açmasıysa, Selim'in hapishanedeki günlerini daha da zorlaştırır.
Siyasi kariyerinin sona ermesinin suçlusu olarak Yaşaranları gören Turaner bey, Yaşaranlara karşı gizli savaşını resmen başlatır. Bu yeni cephe karşısında, Reşat Yaşaran'ı çok zor günler beklemektedir.
Fatmagül ile Kerim arasında çiçekle başlayan gerginlik, evlerine yapılan saldırıyla son noktasına ulaşır. Fatmagül dışında herkes için yaşanan olayların arkasındaki tek şüpheli Mustafa'dır. Fatmagül'ün Mustafa hakkındaki yorumları, Kerim'in öfkesine kıskançlığı da ekler.
Mustafa'yla arasındaki tüm hesapların kapandığını düşünen Fatmagül büyük bir yanılgı içindedir.

bu kiz akillanmaz

mustafa fgulun uzerinden paralar kazandi,asuyla yatti kalti ustune birde cocuk aldirdi.simdi intikam yada abazaligi yuzunden meltemide kullaniyor ve fatmagul hala mustafayi masum konumuna koyuyor.mustafa yasaranlardan bile daha igrenc benim gozumde

ah fatmagul o uyuz tavirlarini bir kenara biraksanda gercekten gozunu bir acsan o kiytirik guzelligin bosunu sende o gerizekali beyin olduktan sonra abin bile gozlerini acti sen hala yerinde say.

cok kiziyorum bu kiza kerime eziyet ettikcesaf ayaklarina yattikca

cnm bende izledim filmi fatmagüle tecavüze kalkışan adam münir filmde yaşaranlarla bi ilgisi yok arabulucu gibi bişi ayrıca gerçekten filmle dizinin çok farkı var şimdiki fato bi türlü kerime yüz vermiyo ordaki hemen kabulleniyo hatta kaç kez kovuyo fatoyu dövüyo hala gidemiyo fato yengeyi hiç göremiyoruz filmde abiyi de bi kaç kez ve gerçekten engin akyürek aytaç armana 5 basar ben zaten 80 li yılların erkeklerini hiç beğenmem tuhaf geliyo bana en yakışıklıları 70 li yıllarda kaldı

fatmagülgille kerimgilin akşamı :92::92::92:

yok mumkun degıl bıtmez bu dızı daha uzatrlar

canım bende burada bir kişinin yorumundan gördüm şaşırmıştım hatta ama yani diziler final olacağı zaman tvden kaç gün öncesi reklam yapıyorlar yani bunda hiç bişey duyurulmadı yani bitmeyecek daha..içiniz rahat olsun..yok öle bişey..belki o arkadaş yanlış anladı..

ooooo kızlar burdasınız
bende burdayım o zaman
fatmagülgillen keremgillere geliverinn gariiii .........

ama burda halvet pek az yavvvv
tüm halveti dizinin başında topluca bitirdiler ...

kızlarrr bende geldimmm herkes burdamı

ama küçük bi sorunum var benim adam belgesel seyredio adamın kırk yılda bi işi yok tv karşısında şimdi fatmagül desem öküzlükmü etmiş olurum bilemedim

yemek yedik,masayı topladım aceleyle :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…