Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

muko ve kızı:KK23::KK53:
228583_222252731121129_135834366429633_957333_4146673_n.jpg

normaldede dizideki gibi iğrenç giyiniyormuş:63::63::63:

mukoda göbek ve mide var..
bel yok..
kalçası dar bacakları ince..
erkek vücut tipi gibi..
bu sebeple aslında şu kot pantolon ve üstüne giydiği göbek kamuflajlı üst iyi bi tercih olmuş gibi..

mukoda göbek ve mide var..
Bel yok..
Kalçası dar bacakları ince..
Erkek vücut tipi gibi..
Bu sebeple aslında şu kot pantolon ve üstüne giydiği göbek kamuflajlı üst iyi bi tercih olmuş gibi..

kadının boyun, gerdan,göğüs kısmı daha çok oda farklı gösteriyor....ama dizide birada seksi duruyor...dekolteli falan..........

Bence sezon finali olacak.Final olamaz çok erken.Çünkü daha onlar mahkemede kurtulacak.Vural yurt dışına gidecek.Diğerleride hepsi kendi hayatına dönecek bir süre sular durulacak.Fatmagül Kerim i affedecek ve gerçek bir evlilik hayatı sürmeye başlayacaklar herşey yoluna girecek.Mutlu olacaklar.Derken o tecavüzcü tayfası tekrar bir araya gelip fatmagüle tekrar tecavüz edecekler fatmagül hamile kalacak kerimden ama araya tecavüz olayı girdiği için sanırım kerim onlardan sanacak çocuğu emin değilim neden dövecek kerim onu dövecek çocuğu düşecek..... yanlış hatırlamıyorsam 86 yılında yayınlanan filmde böle olmuş annem anlatmıştı

Son düzenleme:
Fatmagül ün Suçu Ne Hülya Avşar Aytaç Arman full izle yazın çıkıyor 86 daki film

Son düzenleme:
ben izledim hülya avşarlı fatmagülü..

senaryo çok farklı bu yenisiyle..

orda aytaç arman (kerim) berbat davranıyo hülya avşara (fgüle)..
hatta içki içip denize düşüyo ve fgül kurtarıyo onu,eve geliyolar ıslaklar ve birlikte oluyolar ilk kez..
sabah ayılınca kerim, fgülü gene hor görmeye başlıyo vs..
fgül hamile kalıyo o geceden,kerim karnına tekme atıyo,fgül hastanede bebeğini düşürüyo..
polis soruyo kocan mı dövdü de düşürdün bebeğini?
fgül ''düştüm'' diyo.. kerimi koruyo..
sora AŞK BAŞLIYO işte..:KK69::KK69::KK69:

hatta içki içip denize düşüyo ve fgül kurtarıyo onu,eve geliyolar ıslaklar ve birlikte oluyolar ilk kez..
fgül hamile kalıyo o geceden,kerim karnına tekme atıyo,fgül hastanede bebeğini düşürüyo..

acaba tekrar tecavüz edeceklermi...:18::18:.ay çok üzülürüm valla.............:KK59:

acaba tekrar tecavüz edeceklermi...:18::18:.ay çok üzülürüm valla.............:KK59:

eski filminde bu tecavüzcülerle fatmagül tarafı arasında anlaşma sağlanmasını sağlayan bi adam vardı.. aynı köyden bi adam..
o adam bi kez yelteniyodu ama fatmagül kurtarıyodu kendini tecavüzden..
kerim eve gelirken,bu adamın evlerinden çıktığını görünce,fatmagüle ''sana bişey yaptı mı'' diye soruyodu,
fatmagül; ''ne yapabilir ki,TEK BAŞINA!'' diyodu..
hayır başka bir tecavüz olmuyodu filminde..

eski filminde bu tecavüzcülerle fatmagül tarafı arasında anlaşma sağlanmasını sağlayan bi adam vardı.. aynı köyden bi adam..
o adam bi kez yelteniyodu ama fatmagül kurtarıyodu kendini tecavüzden..
kerim eve gelirken,bu adamın evlerinden çıktığını görünce,fatmagüle ''sana bişey yaptı mı'' diye soruyodu,
fatmagül; ''ne yapabilir ki,TEK BAŞINA!'' diyodu..
hayır başka bir tecavüz olmuyodu filminde..

ohhhhhhhh beeeeeeeeeeee:KK66:...........

hımm ben izlemedim henüz annemde teeee filmin ilk çekildiği sene izlemiş 86 da çekilmiş sanırım o anlattı geçende bende öle aklımda kaldığı kadarıyla yazdım ama yanlış olabilir geçmiş zaman annem yanlış hatırlamışta olabilir teşekkürler megim anlattığın için bende yarın izlicem....

hülya avşarın başarılı filmlerinden biri..:92:
ordaki fatmagül o kadar masum ki..:KK59:
kerim de çok fena orda..:63:

Son düzenleme:
ay simdi aytac armani kerim olarak düsününce düsünemedim bile:) oda yakisikliydi ama simdiki kerim yani engin ah ah diyorum baska birsey demiyorum..
yalniz o kabani hasta ediyor fg trenchleri filan giymeye basladi ama kerim hala o kase kabaniyla birde hic yakismiyor:) ciplak görmek istioyrum :KK69::KK69:

PERIHAN delirdi, rahmi cildirdi, kerim fatmagule cemkiriyor. bu hafta izleyenler acisindan alisilmisin disinda olacak sanirim.

fatmagülde niye hala mustafayı savunuyosa o adam manyağın teki herşeyi yapabilir kerim haklı çemkirmekte :KK57::KK57::KK57:

ilk fotoda photoshopu nekadrda iyi kullanmışlar tipsiz mukodan harikalar yaratmışlar :KK70:

esra-dermancioglu4.jpg

021_esra_1.jpg

X