Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ben geldimeyvahedigeldismile
herkese iyi seyirler dilerim a.s.
meldam nerde yaww
kardelenm nasılsın balımzemuszemus heycanlımısısn yeni dizi için

Meldamın oğluşu hasta gelemiyo belki gelir:çok üzgünüm:

Çok heyecanlıyım dört gözle bekliyorumdelikafadulden

bu dizinin tek kötü tarafı aşk-ı memnu daki gibi beren in kıyafetlerini takılarını ayıla bayıla çekiştiremeyeceğimiz olması herhalde

ahhh ahhhh zıyagılın hanımı bu hallere duscekmıydı o kokos bıhterı arıcak gozlerım bu aksam

Bir de diğer tecavüzcüler bunları hiç rahat bırakmıyolardı

ayy çok kötü o zaman
ama fragmanlarda anladığım kadarıyla engin kötü biri değil gibi geldi bana

Netten baktım hikayesine. Doğru hatırlıyormuşuz.

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.

Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de pici mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

hepınıze ıı seyırler bayanlar
tw koltugunu kapım ben ewdekıler gecmeden

İyi seyirler kızlar, ben de usuldan Yumurcak Tv'yi kapamaya ikna turlarına başlayayım :roflol:

bu dizinin tek kötü tarafı aşk-ı memnu daki gibi beren in kıyafetlerini takılarını ayıla bayıla çekiştiremeyeceğimiz olması herhalde

aa valla ben de en cok onun icin izliordum aski memnuyu sac makyaj kiyafet fln umarim bunda da ilerleyen bolumlerde fatmagul deisir biraz. turk filmlerinde olur ya ehueheueu kezban pariste fln gibi sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni ehehe deismese de ne yapalim aglamak icin izleerim hauehuaheuhau kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

süpper:lepi:
başlasın hadi artıkk:sm_cool:

değişir yüksek ihtimal
engin zengin çocuğu değil mi zaten
yine çekiştiririz kaydirigubbakcemile3

umarım ahu tuğba,nuri alço şeklinde tecavüz görüntüsü vermezler.yerde beren bacaklar açık birden engin akyürek kalkar pantolunu giyinik kemerini takarken.öğğğğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…