Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

anneninde dizi izliyeceği tutmuş ..kaydirigubbakcemile3 bende genelde tek olurdum bu akşam anneciğim burda beraber izliyecez.ohaoldumsmile

kaydirigubbakcemile3 yok aslında çok dizi izler annem ama aşkı memnunun konusunu sevmiyodu gacı delikafadulden ohh ohh size iyi izlemelerr
hihoyyythihoyyyt

tecavüzcülerden eyvahedigeldismile

delikafadulden

Türkiyenin kanayan yarasina parmak basacak bu dizi.insallah dizide o tecavüzcüler cok iyi bir sekilde cezalandirirlar.hatta idam konusunu isleseler ya..hic degilse dizi bile olsa bir tecavüzcünün idam edilmesinden huzura ereriz...

kızlar benim bildiğim kerim yani engin akyürek tecavüz etmiyo fatmagüle

:roflol:
belki agda yaptirmistir heryerine dizi icin:roflol:

kıl dedik de nette bir videyo dolaşıyodu allahım ya kadının biri izdivaç programında istediği erkeği tarif ediyo kel olmıycak kara kaş kara göz olucak veee döşü kıllı olucak :roflol::roflol:

kıl dedik de nette bir videyo dolaşıyodu allahım ya kadının biri izdivaç programında istediği erkeği tarif ediyo kel olmıycak kara kaş kara göz olucak veee döşü kıllı olucak :roflol::roflol:

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

aa ben dördü de tecavüz ediyor diye biliyordum kusura bakmayın istemeden yanlış bilgi verdim :kedi:

o ne yapicak peki
digerlerinin yaptigini mi temizleyen olacak,fatmagülümle evlenip

abovvv yoksa ask mi var ilerleyen bölümlerde..

aynen dediğin gibi canım eskisini izledim netten tecavüz etmeyen evleniyo hep kötü davranıyo başta sonradan aşık oluyo ama böle olursa nişanlısı ne olcak peki
:uhm:

Şimdi kızlar filmde kerimde tecavüz ediyo..Ama tabi burda napcaklar bilmiyorum..Daha masum yapcaklar heralde kerimi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…