Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

fatmagül yine kızacak kerime çemkirecek sonra tekrar barışacak kerim baygın baygın bakacak bizde oturup merakla izleyeceğiz

kerim zaten hiç rol yapar gibi bakmıyor fatmagüle gerçek aşık gibi gözlerinin içi gülüyor sevgiyle bakıyor çokta yakışıyolar

gerçekten aşıklarmış birbirlerine sefgililermiş yani :92::92::92:

gerçekten aşıklarmış birbirlerine sefgililermiş yani :92::92::92:

yufffi gerçekmi bu megimayyy çok yakışırlar beyaaa inşallah dogrudur haber ama ben bı ara berenın yönetmenle ilişkisi olduğunu duymuştum:26:aman neyse inşallah kerimledir ayy çok sevindirik oldum yaa

ben gugul amcada araştırdım..
beren engin için,benim enginim dimiş

ben gugul amcada araştırdım..
beren engin için,benim enginim dimiş

ya bende gördüm ama uydurma habermiss
zaten beren cikip demez böyle kacarlar yani o sevgilisle ayrilik seyi cikarmisti rhatlamak icin cikip enginim dmez gibi..
guya enginde berenden hep hoslaniyordum ama diyemiyordum dmeisssss ama yalan heralde

bencede cok yakisiyorlar..berenin yönetmen sevgilisi cok cirkin bisy ama gönül heralde
ben enginle ayni dizide filan oynasaydim kesin asik olurdum,sanattan anlamadigim icin olabiliri ama cok tatlilar

6 ay önce teknede buluşmuşlardı ya acaba omu? selim erdo vural kerim hani vural polise gidiyordu sonra hapse girdiler uyuşturucudan... olabilirmiki kıslar:26::26::26:

benimde aklıma hemen bu geldi çünkü yurtdışı işini fatmagül biliyo zaten hem bu olay polise intikal ettiği için avukat araştırma sırasında öğrenmiş olabilir

bence Kerimin sırrı dedikleri hap yüzünden vurallarla nezarette geçirdikleri gece, yurt dışına gitme olayının Kerimin aleyhine olacak bir yanı yok ki zaten bunu Fatmagül de Meryem abla da biliyordu ama onlarla beraber aynı arabada hapla yakalanıp tutuklandıklarını kimse bilmiyordu

aaaa evet bu olabilir haklısın iyi yakalamışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…