Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Mustafa ve meltem :26: noluo orda :26:
selim kime bağarıyo öleee :26: ay kafam karıştıı :26:

Şimdi rüyamda gördüm ve hemen uyandım
Fatmagül hamileydi yaa ama tabi hangisinden..
Zaten bu saatten sonra hamile olamaz aradan kaç ay geçti
Öteki dizilerde hemen hamile kalıyorlar hayret bunda nasıl kalmadı.
olayın sabahında hastanede iğne yaptılar canım..hamile kalmasın diye...bu tür olaylarda böyle yapılıyomuş:KK43:

mıstıfa öç almaya başlıyo sanırım..

amanın ne olii orda:KK52: mustığa bak seeennn:KK47: meltemde saftırik düşerse heç şaşmam:KK20:fatoo kıss nolur çemkirme artık kerimime bak ne gösel bakii melül melüll:KK69:

ben anlayamıyorum bu mustafa kim oluyoda öç alıyo ne yani mustafamı tecavüze uğradı,nişanlısına sahip çıkmayan o,para karşılığı herşeyi sindiren o peki bunca pisliğine rağmen bu ne intikam hissi,bunca şeyden sonra f.gül herşeyi unutalım devammı edelim diyecekti çok saçma sanki mağdur mustafa bu olayda

zevzek mıstık işte kuzum zevzek nolcek:63::63:
ben anlayamıyorum bu mustafa kim oluyoda öç alıyo ne yani mustafamı tecavüze uğradı,nişanlısına sahip çıkmayan o,para karşılığı herşeyi sindiren o peki bunca pisliğine rağmen bu ne intikam hissi,bunca şeyden sonra f.gül herşeyi unutalım devammı edelim diyecekti çok saçma sanki mağdur mustafa bu olayda

Fatmagül'ün Yengesinin Suçu Ne?

MUKO:KK53:

480_muk.jpg

Esra Dermancıoğlu hayatta en önemli varlığının kızı olduğunu, öldükten sonra tekrar dünyaya ne olarak gelmek istediğinin sorulmasına ise gittiği yerdeki duruma göre değişeceğini söylüyor.
Hayatta kadın ve erkekte gerçekliğe önem veren 'Fatmagül'ün suçu ne?' dizisinin önemli karakter oyuncularından Esra Dermancıoğlu ( Mukaddes) aslında kendinden bile nefret eder durumda.
Hayatta çok net ve düzgün olarak çalışmayı sevdiğini ve en sevmediği huyunun da fevrilik olduğunu söyleyen Esra Dermancıoğlu, HT'ye verdiği özel röportajda aslında som olarak en çok mutlu olduğu anın iki erkek arkadaşı ile yaptığı geyik olduğunu söyledi.

Büyük pişmanlıkları olmadığını belirten Esra Dermancıoğlu hayatta en önemli varlığının kızı olduğunu, öldükten sonra tekrar dünyaya ne olarak gelmek istediğinin gittiği yerdeki duruma göre değişeceğini söylüyor.

Çok seyehat etmeyi sevdiğini belirten Dermancıoğlu, seyehat içinde yer ve mekanın önemli olmadığını, çok fazla para harcayıp savurgan olduğundan dolayı içinin çok acıdığını dile getiriyor.
Sevdiği ve bağlı olduğu herkesin onun için değerli olduğunu anlatan Esra Dermancıoğlu, MFÖBach, Satie, Kim Kashkashian, Anouar Brahem ve Tania Maria gibi müzisyenleri beğendiğini sözlerine ekliyor. gurubunu ve
Ünlü oyuncu Oscar Wilde'nin "Ne kadar çok kişi benimle aynı fikirdeyse, o kadar çok yanıldığımı düşünürüm" sözleri ile de söyleşini noktalıyor.

amaniiiin mustafayla meltem işi pişiricekler :KK23:
bi an gözüme güzel geldi çok yakıştırdım ikisini :76:

6 ay önce dediği şey olacak galiba hani 6 ay önce kerim yurtdışına gidecekti ya yaşaranlar ayarlamıştı pasaport bilet yurtdışındaki şirketlerden davet hazırlmşlardı vize içn onları belgeleyecekler bence

6 ay önce dediği şey olacak galiba hani 6 ay önce kerim yurtdışına gidecekti ya yaşaranlar ayarlamıştı pasaport bilet yurtdışındaki şirketlerden davet hazırlmşlardı vize içn onları belgeleyecekler bence

Ama fatmagül bunu biliyodu buna kızmaz..Fatmagülün bilmediği ve kızacağı bi şey olmalı..O da eroinle yakalanmaları bence:26:

evet fatmagülgil,'bana söylemediğin başka neler var' dediğine göre bilmediği bişey çıkıyo ortaya..

Bu akşam burdamıyız megim benim koca geç gelcekmiş:86:

Ama fatmagül bunu biliyodu buna kızmaz..Fatmagülün bilmediği ve kızacağı bi şey olmalı..O da eroinle yakalanmaları bence:26:

evet cnm bencede eroinle yakalanmaları fatmagül zaten biliyodu gideceğini hatta git artık diyip duruyodu oda gitmekten vazgeçti ve fatmagüle gelip onu sevdiği için gitmediğini bırakmayacağını söyledi yani herşeyi biliyo fato

X