Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

hamamda selime göz diken birisi mi var,bana mı ööle geldi

hahahaha selimi yicekler mapıs damlarında
kerim cristine ne yazdıı ? bide şu fatoya biri pantolon alsın yaa,ne giydi o gömleğin altına :26:

hahahaha selimi yicekler mapıs damlarında
kerim cristine ne yazdıı ? bide şu fatoya biri pantolon alsın yaa,ne giydi o gömleğin altına :26:

kerim; karımı seviyorum ve onun üzülmesini istemiyorum dedi..

kımse gormemış heral mektubu ben sonunu gordum ben karımın uzulmesını ıstemıyorum yazmıstı ama ondan once ne nyazdıgını bılmıorum:26:

abooooww münir fena yaa korkulur bu heruften salihten bıle medet umucak

kim yolladı o mektubu şimdi anlamadım ..mukaddes kimden mektup bekliyodu ya nolur anlatın kaçırmışım orayı..

kim yolladı o mektubu şimdi anlamadım ..mukaddes kimden mektup bekliyodu ya nolur anlatın kaçırmışım orayı..
mukaddes kerimin babasına mektup yazdı.ne yazdı bilmiyoruz ama maddi olarak beklentisi var.ondan geldi mektup.şimdi yandı mukaddes.

mukaddes kerimin babasına mektup yazdı.ne yazdı bilmiyoruz ama maddi olarak beklentisi var.ondan geldi mektup.şimdi yandı mukaddes.

tşk ederim..ya bu mukonun kafada tahtaları eksik ha kaşınıyo valla.
kaşıntısıda çıktı yine ..bi el atar artık..

sonnnn

neyse o kadarda sıkıcı bi bölüm değildi kavga etmediler en azından

sıradan ekşın olmayan sahnelerdi.mustığa reşata münire ve mukadfdese her bölümde olduğu gibi yine gıcık oldum

erdoya uyus oldum herzamanki gibi oohh dayağı yidi pantollar kaka oldu,selime acıdım az daha kalırsa namıs elden gitçek

meltemde sinir hala acabaları var ama kızda haklı reşat benle bıle konuşsa benı bıle ıkna etcek sanırımsam

genel olarak vasat değildi bu hafta ama geçen hafta gıbı salak bi gülümseme bırakmadı suratımızda

sezon finalinde mahkeme var anlaşıldı.mahkemenin tarihi 16 haziranmış ya.hafta bekleyemiyorduk şimdi kaç ay bekliycez.iyi tarafı kaç zaman hapiste olcaklar.galibada kurtulacaklar sinir oldum ya.o münir varken sırtları yere gelmez.ama dizinin sonunda nasıl olsa cezalarını bulurlar.

evet bencede 16 haziran sezona giricek. mahkemede ne olucak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…