Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ah mukaddes sen yokmusun ne oldu simdi anlamiyorum kerimle fatmagülü yakınlastırmaya ugrasıyodu simdide fatmagülü dolduruyo kerimi kötülüyo Allahtan fatmagùl kafası karısmadan malum sahne yasdndı nasıl atladı fatmagül mustafaya alaşagı etti koca adamı
ay bide o selim Allahm ne korkak ne tırsak bi adamdır zaten sapsarı sevimsz bu korkak halleriyle iyice antipatik oldu
asudaya yazık ya

namus suçu işleyenleri hapiste bile affetmiyolar, ne güzel tepelediler:KK1:

Şimdi bu hırsla gidip asuyu dövüp bebeğin düşmesine neden olmasında:KK19:

Bence Musti Asu ve bebeğine sahip çıksın, onları yanına alıp herkesten (özellikle anasından) çok uzak bir yerlere gitsin, belki kaybettiği insanlığını böyle geri kazanır...

Musti zaten Asuyu sevdiği için yanında tutmuyordu
Fgül konusunda vicdan azabı çektiği için yanında tutuyordu
artık Fgülede sinirli nefretli olur
hıncını Asudan çıakrır
yazık Asuya :KK43:

O Münir alçağı da Musti ye silahı gönderip nasıl Kerim in üstüne saldı... Ne alçak bunlar ya Kerim i öldürmeye çalışıyorlar. Cinayeti bile sokuyorlar pisliklerine. İnş. o Selim ve Erdo o koğuşta .........

Anlamadığım geçen haftaki bölümün sonunda Musti Kerim ile Fatmagülü görmemiş miydi? Münir onlarda burada sen bilmiyor muydun deyince niye şaşırdı? :44:

namus suçu işleyenleri hapiste bile affetmiyolar, ne güzel tepelediler:KK1:

ya keske kogus degismeseydi orda kesin şişlerlerdi bunları, ama tecavüzcülerin kogusundakiler neydi öyle özellikle secmisler selim ve erdoganın vay haline yani bilemiyorum yani neyseeee:44:

O Münir alçağı da Musti ye silahı gönderip nasıl Kerim in üstüne saldı... Ne alçak bunlar ya Kerim i öldürmeye çalışıyorlar. Cinayeti bile sokuyorlar pisliklerine. İnş. o Selim ve Erdo o koğuşta .........

Anlamadığım geçen haftaki bölümün sonunda Musti Kerim ile Fatmagülü görmemiş miydi? Münir onlarda burada sen bilmiyor muydun deyince niye şaşırdı? :44:

eveeettt gördüüü süpersin... devamlılık hatası...

ama ne olursa olsun seviyorum ben bu diziyi...

erdoğanla selim de çok hoştu :KK1: nasıltırstılar :KK64:

kerimin yüz ifadesi çok komikti kolundan vurulmuş kanlar akıyo ama kerimin yüzü gülüyo şaşırdı tabi fato elini tutunca ama mustafanın görüş alanından çıksınlar fato eski haline döner bırakır kerimin elini mustafaya inat tuttu bence

kesinlikle katılıyorum hatta bunu fatmagül haftaya kesin söyler kerime gene terslemeler çemkirmeler baslar fatmagülde

Ama mustafa onları mahkeme çıkışı görmedi mi? Daha sonra yola çıkmadı mı onlar olayın olduğu yere:44:

kızlarr yaa ben bi yeri kaçırmışım.
münir silah bende gel al dedi mustafaya ama önce savcılığa gideicez dedi orda savcılığa gittiğini gösterdilermi gidip ifade verdimi ........ ne yalanlar etti acaba??

arabada bi konuşmaları oldu fatmagülgillerin:)
istanbula gitmediğimiz iyi oldu gel git zor olurdu tarzında. hem avukat da inceelme yapacak faal n dedi.
mustafada istanbula giderler diye düşündü sanırım

evet ya mahkeme çıkısı istanbulda degilmiydiler gecen hafta bu hafta da oraya gittiler öyle olmadımıki

hayır izmirdi . mahleme çıkışı.
olay izmirde geçtiği için o savcılık üstlenecek dedi.
hatat paşa selim le paşa erdoğan gözaltında oldukları istanbuldan izmire gidecekken aa arabaylamı gidicez bide dediler
önce gözaltına alındıkları yer istanbuldu.
ama mahkeme o fatgülün jinekolok moayesini ifadesi hepsi izmirdeydi

Son düzenleme:
hayır izmirdi . mahleme çıkışı.
olay izmirde geçtiği için o savcılık üstlenecek dedi.
hatat paşa selim le paşa erdoğan gözaltında oldukları istanbuldan izmire gidecekken aa arabaylamı gidicez bide dediler

Tamam aynı hesap işte

İstanbul yerine datçamıydı neydi oraya gittiler mustafa ne bilsin bunu istanbula gitti sanmıştır..

ordan sağsalim çıkamazlar inş. salak musatafa çıkarıcak gibi onları mukoda rahat durmuyo

bence hersey vurala baglı, ama mukaddes ve mustafadan daha önemli olcak söyledikleri itıraf edebilir vural zaten vicdan azabi cekiyodu mukoda havaya girdi ne cabuk unuttu ezik günlerini. ah bu senaristler bize kafayı yedırır hic istedigm seyleri yazmıyolar ya:KK60::KK60:

Tamam aynı hesap işte

İstanbul yerine datçamıydı neydi oraya gittiler mustafa ne bilsin bunu istanbula gitti sanmıştır..

kızlar benim kafa karıstı ya gecen hafta mahkemeden cıkarken istanbuldalardı, mustafada gördü bunları ama mustafanın izmire gidisini görmedik yanı

X