Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bayiliyorum beren e her kiliga giriyor.yüzü o kadar elverisli ki masum bir genc kiz da oluyor seksi bir kadin da oluyor,,, köylü kizida,,,, sosyete güzelide...

ben de çok beğeniyorum karakterini de şimdiye kadar beğendim ama sonrası için birşey diyemem daha çok genç çünkü..
ben onun süslü püslü hallerinden daha çok beğeniyorum bu halini...

Tecavuzculerinden biriyle zoraki evlendiriliyor ve Fatmagul icin zor gunler basliyor.
"Ask-i Memnu" dizisinde canlandirdigi 'Bihter'i coktan unuttugunu belirten Beren Saat,
"Iki zit karakter.Bihter sosyete kizi, digeri kasabada yasayan fakir bir kiz.Fatmagul'u cok sevdim
Rolume kendimi oyle bir kaptirmisim ki Cesme'deki cekimlerde gercek adimi bile unuttugum oldu." diyor.

Güneş

masum köylü kızı rolünde daha bi çıtı pıtı olmuş sankii,bu rolüde kıvırcak anlaşılan gamyoncuiremsu

masum köylü kızı rolünde daha bi çıtı pıtı olmuş sankii,bu rolüde kıvırcak anlaşılan gamyoncuiremsu

aynı benım küçükklüğümmm :):):): 13 14 yaşlarındaki halim o saçlarını ortadan ayırıp arkadan sımsıkı bağlıyışı

aslında fatmagülün suçu ne dizisindeki resimlerini koycaktım olmuyo ya uygun formatta değil diyo bugün dizinin ilk günü diye öyle birşey yapmayı düşündüm ama olmadı(

aslında fatmagülün suçu ne dizisindeki resimlerini koycaktım olmuyo ya uygun formatta değil diyo bugün dizinin ilk günü diye öyle birşey yapmayı düşündüm ama olmadı(

ben bugün finali tekrar izledim aşkı memnuun inan sıkıldmadan bitti biteli dört kere izledim bittine inanamıorummm

daha filim başlamadan 7 kişi var burdaaa :ecrin_bebek: harkezee iyiyi akşamlarr selamlar saygılarrr hihoyyyt

netten tv izlesene canim,,, ama tabi saatler uyusmuyo olabilir.

netten tv izleyebilirim tabi haklisin ama atvnin sitesi yurtdisina acik deil canli yayini. baska sitelerde bulunuor ama rahat olmuor kucuk izlemek gerekior. en azindan youtube a sonradan daha yuksek kaliteli eklenebilior.
ya da netten aylik digiturk aboneligi alinabilior ama izlemiorz pek. o yuzden almiorz. ben sadece bi dizi fln takip ediorm o da iste youtubedan fln :) bir de cnm tabi dedigin gibi saat farki var gun ortasina denk gelior.

aynı benım küçükklüğümmm :):):): 13 14 yaşlarındaki halim o saçlarını ortadan ayırıp arkadan sımsıkı bağlıyışı

:)) bende okula giderken öyle örerdim saçlarımı örüklü haliyle bile bütün yağuşuklular peşinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…