Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

offf butun yakisiklilar bu dizide toplanmis:)
hele mustafa zaten bir bulutsam olsamdada cok karizmatikti burdada saclarini uzatmis cok yakismis yaw

yazık kız annene kadıncağızın yanında ağlama üzme kadını a.s
bence bunda daha çok ağlıcazzz delikafadulden

ayyyyyy abonesi oldugum bi konu daha cikti:lepi:
gel kanka gel hoşgeldiin olumunekankayizsmile

hevinim benim Şeniz
İşte benim hevinimŞeniz

Tecavüzcülere bak hepside birbirinden yağuşukluaklinialirimsmile

şu beren ne şanslı boshayallersmile
behlül

yazık kız annene kadıncağızın yanında ağlama üzme kadını a.s
bence bunda daha çok ağlıcazzz delikafadulden

delikafadulden haha o da benm gibi aglak bana derken kendi de aglio hhueahuehua.
simdi uzagiz ben yurtdisindayim
ay nese evt aglamalik tam bu da hahahah ilk bolumden baslariz artik

delikafadulden haha o da benm gibi aglak bana derken kendi de aglio hhueahuehua.
simdi uzagiz ben yurtdisindayim
ay nese evt aglamalik tam bu da hahahah ilk bolumden baslariz artik

iyi perşembe günü gelde topiğe konuşuruz neler olduğunu yerimseniben iki sulugöz kaydirigubbakcemile3

hevin birini vermis diger sesli fragmanda bu kizlar YouTube - Fatmagülün Suçu Ne 1.Bölüm Fragmanı
gel kanka gel hoşgeldiin olumunekankayizsmile

hevinim benim Şeniz

şu beren ne şanslı boshayallersmile
behlül
geldim kanka hosbulduim bebeeeemmmm Şeniz

offf butun yakisiklilar bu dizide toplanmis:)
hele mustafa zaten bir bulutsam olsamdada cok karizmatikti burdada saclarini uzatmis cok yakismis yaw

hakkaten hee bütün yakisiklilari toplamislar

engin akyürek gibi tecavüzcüm olsun,dünyalar kadar borcum olsunohaoldumsmileohaoldumsmile

yarın dizinin nabzı kkda atcaksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey senaryolar yazarız yine kapışırız delikafadulden hey gidi aşkı memnu günleri boshayallersmile
hey gidi behlülümaklinialirimsmile

aşkı memnu günlerini özledim yaa aynı gün aynı saat zemuszemus biizm kokoş bihter burda paspal çok masum saf temizkaydirigubbakcemile3 merakla bekliyorum izliycem bu diziyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…