Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

çok ilginç sevmeye bilirsin ama bu kadar iğrenmen biraz tuhaf

Kadınlarla ilgili herşeyde erkek parmağı olması ve neredeyse kadınların neye hakkının olup olmadığına bile erkeklerin karar verdiği bir dünyada yaşıyoruz. Hele tecavüz gibi bir olayde nedense HEP önce kadının bunu HAK EDECEK ne yaptığı sorulur, kesin kadın erkeği tahrik etmilştir, bla bla bla ... bir kadın Tecavüze uğramışsa mutlaka bunu hak-edecek birşey yapmıştır MAALESEF ki birçok zihniyete göre bu böyle...
Ne kadar burun kıvırıp beğenmesek te, tecavüz konusunu gündeme getirdiği içi,n ne olacağını nasıl bağlayacaklarını merak ettiğim için ve kadına değer veren bir erkek görebilecek miyim acaba diye her hafta meraktan bu dziyi izliyorum.

26.bölümden bir replik
FATMAGÜL: Bırak.. Bana acıyormuş gibi yapma.. Yeter ben de dayanamıyorum artık. Sen vicdan borcunu ödeyeceksin diye, kendini affedeceksin diye ben katlanamıyorum bütün bunlara..
KERİM: Benim için kolay mı sanıyorsun ha.. Sana bu kadar yakınken bu kadar uzak olmak
KERİM: Bu kadar sevip de söyleyememek..
KERİM: Anlamak istemiyorsun bir t...ürlü..Ama ben seni seviyorum Fatmagül. Çok seviyorum

[video=youtube;csZADA7mrfc]http://www.youtube.com/watch?v=csZADA7mrfc[/video]

aslında benimde iğrendiğim diziler var.mesela akasya durağını veya şu foxtaki dizileri filan izlemek zorunda kalsam bende böyle hissederdim.arkadaşı anlıyorum

evet ya ne o diziler öyle:13: neyse kanal d satıldı belki bu salakça dizileri kaldırırlar:97:

Yeni fragmanın 3. verilişi oldu bu. :KK53::KK53:

Artık izlemiyorum bu diziyi, çok sıkıyor ama yine de takipteyim olaylar nasıl gelişecek merak ediyorum.

''bu kadar yakınken,bu kadar uzak olmak..
bu kadar sevip de söyleyememek'' didi kerimGİL fatmagülGİLe ay :KK69:

X