Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

fatmagülün suçu ne kerimin suçu ne şimdide rahminin suçu ne bu dizide herkes suçlumu yani

Mukaddes kesin Münirin yanina kacti:KK55:

Cocugumla beni kabul etmessen herseyi anlatirim diye tehtit edecek :KK60::KK60:

sarisin kizda erdogana kalir:21:

simdi münirin sucu ne:85::86:

erdoğan nasıl yumtuk attı münire offf erdoğan sapık mapık ama bu sert tavırları çok yakışıyo ona yaaaaaaaa:KK66:

mukaddese bak hele param var diyo o mandıra ev rahminin senin mi kızım paraları alıp kaçtı parası var niye dursunki orda dimi ama:KK53:

şimdi fatmagülün yıkımı mı daha büyük yoksa rahminin mi?? ikisi de çok kötü darbe yedi,
mukaddes evde kalsa utancından ezilecekti,üste çıkmak için böyle bişey yaptı sanırım,rahminin de fatmagülün de murattan vazgeçmiceğini biliyor,ayağına gelmelerini istiyor sanırım..

aynen bencede
ayağına getirtmek istiyor...

kızlar fatmagül tecavüz sahnesi urla ıldır köyünde zeki müren adasında çekilmiş hiç te gece yarısı fatmagülün koşarak gidebileceği bir yer değilmiş :KK9::KK9:
3352607.jpg

14439777.jpg

benimde hep dikkatimi çekiyordu jenerikte o meşhur ağaç adada görünüyor ama fatmagül lap lap koşuyor gece yarısı ağacın yanında ne iş...

birde 2. bölümde intihar etmeye gitmişti ağacın yanına sanki hemen evin dibinde biryermiş gibi gösteriyorlar bağlamaya çalışmışlar ordan burdan :)

kızlar merhaba.ben de yazayım dedim. mukadesle rahmi son gece yattılar ya mukaddes hamile kalacak gibi geliyor bana. ve mecbur eve dönecek rahmi de kabul edecek...
mukaddes şimdi münir'e gidecek ama umduğunu bulamıycak.Zaten sonra da hamileliği çıkacak ortaya.
2 dakikada ne senaryo yazdım:KK1::KK1:

kızlar merhaba.ben de yazayım dedim. mukadesle rahmi son gece yattılar ya mukaddes hamile kalacak gibi geliyor bana. ve mecbur eve dönecek rahmi de kabul edecek...
mukaddes şimdi münir'e gidecek ama umduğunu bulamıycak.Zaten sonra da hamileliği çıkacak ortaya.

çok hoşsun valla:KK52::KK52::KK1::KK1:

varya bende ayni sey dusunmustum dizi izlerken)))))

[video=youtube;AmgCVBPNBy0]http://www.youtube.com/watch?v=AmgCVBPNBy0[/video]

[video=youtube;csZADA7mrfc]http://www.youtube.com/watch?v=csZADA7mrfc[/video]

kerim yaaa :KK16::98:

Nedendir bilmiyorum ama bu dizi bana çok sıkıcı geliyor.. İzlemeye dayanamıyorum.. :/

X