Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu arada fatmagül evi ne kötü temizledi
önce bi halıyı kaldır,her yeri makineye ver
viledaya koy deterjanı sil
dışarda sirkeele o kilimi bi kere çırpmayla olmaz

sonra toz alınır

hiç temizliğini beğenmedim

senden garu olmaz fato

evt yaa o ne pis bi temizlik şekli öyle.. sözde yerleri sildi ama oradan kerim geçti kendi kaç kez geçti halıyı yerlere süre süre tozları yaya yaya gitti geldi :KK53:
bi de kerimi beğenmiyo haspam :63: bulmuş ta bunuyo evde kalasıca :KK4:

Son düzenleme:
yaptığı temizlik benim de dikkatimi çekti,berenin evde temizlik yapmadığı belli oldu:))

bencede kerim zaten verilen tüyolardada belli :63:
o saatte oraya kadar gecelikle gitmiş tırıs tırıs geni döner şimdi o fatmagül :97:
ben olsam "Keriimmm çok korktum" diyip sarılırdım :KK17:

kizlar isigin rengi mavi gibi? polis falan olmasin?

buarada fatmagul kerime gitti ilk, abisigile giderdi normalde her ne olursa olsun :))

Son düzenleme:
gıcık fatoo o kadar rahatsızsan kerimden adını anmayıp heyy diyecek kadar nefret ediyorsan çalma kapısını :95::95::95: hem bu kafayla giderse fato kerimi de kaptırır elin kızına diyeyim şimdiden ben:KK37:

Son düzenleme:
niye abisini fln uyandırmıyor bana tuhaf geldi,gidip kerimden yardım istemesi,en olmadı ebenıne ye giderdi.

bi de ışıklar mavi ne biliim.

kizlar fatmagul farkinda olmadan (icgudusel) kerime kostu, cunku biliyorki anca o kurtarabilir onu.

niye abisini fln uyandırmıyor bana tuhaf geldi,gidip kerimden yardım istemesi,en olmadı ebenıne ye giderdi.

bi de ışıklar mavi ne biliim.

Belki abisi, yengesi evde yoktur. :KK53:

bencede kızlar ya evde kimse yok herkes yine memlekete falan gitti
ya da polis falan ama polis ne için izlesn ki onları yoksa o da mı fatmagülle kerimin ayrı evlerde yatıp yatmadığına mı bakacak belki o ev sahipleri çocuk görüp söylemiştr :KK52::KK52::KK52:çok saçma bir tahmin oldu sanırım

bencede kızlar ya evde kimse yok herkes yine memlekete falan gitti
ya da polis falan ama polis ne için izlesn ki onları yoksa o da mı fatmagülle kerimin ayrı evlerde yatıp yatmadığına mı bakacak belki o ev sahipleri çocuk görüp söylemiştr :KK52::KK52::KK52:çok saçma bir tahmin oldu sanırım

ayhh yok artık polise bak , peker pekmez mi geldi acabaaaa:KK52::KK52:

ayhh yok artık polise bak , peker pekmez mi geldi acabaaaa:KK52::KK52:

aynen :KK70: katılıorum

ama bu tecavüz haberni falan gördüler ya belki bir iz peşinde onları sıkıştıracak sonra hem evlisinz hemde aynı evde kalmıorsnz karın evden kaçıp gidio falan filan die:KK52:

X