Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Kerimin sözleri yüzünden benim gibi ağlayan başkaları daha varmı:KK14::KK14::KK14::KK14:

bugunku bolum cok guzeldi... hele mustafayla kerimin kavga edisi ve kerimin gercekleri anlatmasi superdi.

bu bölümde kerime aşık oldum ben yaa offfffff o nasıl bir kişiliktir nasıl kıvrandı yerde hala fatmagül iyimisin diyo o kadar ona vurdular:KK43:
fatmagülde azıttı artık bebe dolu şey yapıo bu hala asık surat :KK68:
offf nasıl gitti erdoğanın evine hemde tek başına erdoğana bakın dolu adam almış yanına tek gelemez yemez çünküüü:KK66:
ayrıca melteme çok üzüldüm en güzel günü mahvoldu yaa en güzel günü odada geçti asık suratla geçti:KK43: selimin babasıda ne güzel yalan sölüyor adam yalan makinası gibi münir daha beter zaten:KK1:
vuraldanda hiç böle bişi beklemezdim ben sandımki vural akıllandı ama akıllanmamış yazıklar olsun:KK50:

soluk soluğa izledim yerimden kımıldamadım yok anam ben bir hafta nasıl beklicem yaaaaaaaaa:KK53:

bu bölüm çok heyecanlıydı inş gelecek bölümde kerim le mustafa bir olur yaşaranlara günlerini gösterir uyuz erdoğanın gözü halen fatmagülde ne sapık herif:KK36::KK4:

berende alışkanlık oldu
soluk soluga olmayan dizilerde oynayamıyo galiba
televizyona yapışıyodum yemin ederim

yaaa ole deme erdoganıma:KK20:
ayy kızlar resmen bu adam yuzunden tekrar ergenlık yıllarıma dondum utanmasam posterını asıcam odama da anam gorur de ne asıyon bu tecavuzcunun resmını odana dıye saclarımı tek tek yolar dıye korkuyorum:KK1: ama bence bır ruyayı butun fragman boyunca vermezler yoksa acayıp bır tepkı alırlar.bana kalırsa bu munır erdoganımı doldurur kerıme karsı zaten kerım fena pataklamıstı erdoganı gecen bolumde buda kendını tutamaz gıder basar evı fatamgulu ıter kakar tehdıt eder kerımı bı guzel dover gerı doner:2: kerım yaralanınca fatmagulde yardım etmeye calısır aralarında bı yakınlık dogar:nazar: heyecanlasıo bence ınceden bu dızı

Eee bu geceki bölümden sonra da Erdoğan için hala aynı şeyleri mi hissediyorsun

Seni Erdoğan ile ilgili tekrar düşünmeye davet ediyorum dış görünüşüne aldanma sen onun :KK52: :KK53:

Son düzenleme:
Bu nasıl bir bölümdüüü yaaa... Remen nefesim kesildi. :KK53::KK53:

Kerim de Fatmagül de mahvetti beni. :KK43::KK43:

Çok etkilendim. :KK43:

Son düzenleme:
hop oturdum hop kalktım..
ne kadar heyecanlıydı bu bölüm ama :KK53:

Son düzenleme:
nerde bitti nasıl bitti özet geçin lütfnn
en son meltem banyoya girmişti snra izleyemedim

Son düzenleme:
kizlar bu bolum cokmu heyecanliydi?ben izleyemedim yarin nette izlerim artik.ama cok merak ettim erdoganlar evi bastiklarinda ne oldu birde kerim mustafaya gittikten sonra ne oldu?birisi ozet gecebilirmi?:KK71:

X