Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Tecavüz nerden çıktı anlamadım.
Erdoğan en fazla bağırıp çağırır kıza, tecavüz olayı asla olmaz bir daha.
Ağzını kapatsın diye korkutur, tehdit eder vs.

erdoğan selimi sevmiyor ki selim ve reşat yaşaranın rezil olması hoşuna gider bence rüyadır değilse küfür ederm sırf reyting içn birdaha mı tecavüz edecekler yinemi haftalarca tecavüz konuşulacak
selim meltemin düğünü iş için gerekliydi yaşaranlara erdoğanda iş adamı yaondan saldırıyordur bence kerim kurtarır

bencede tacavuz yok gibi sadce fatmagülü korkutmak içindir ama kerim kurtarır onu

kanaldyi izlerken allta küçük fragmanı gördm ilk başladığında fatmagül uyuyırdu sonra kerimi dövmeye başlıyorlar acaba fatmagüln rüyası mı bu çığlık atıyor ya çığlık atarken uyanıyordur belki

Ben Erdoğan dan böyle bir ekşın bekliyordum. Çünkü dizinin en psikopat karakteri Erdoğan, o uğursuz gecede ilk o girişimde bulundu diğerleri de arkalarından. Üstelik diğerleri yaptığından utanırken en azından Mustafa yı gördüklerinde 3,5 atarken bu sırıtıp dururdu, yaptığından en ufak pişmanlık dahi hissetmiyor, Mustafa yı işe aldığını görünce iyice kanaat getirdim. Sinirli öfkeli bir tip hap alkol her şey de var tam psikopat. Dizi de en uyuz olduğum o ve Mukaddes karakteri, konuşurlarken iki tane çakasım geliyor

Son düzenleme:
yaaa ole deme erdoganıma
ayy kızlar resmen bu adam yuzunden tekrar ergenlık yıllarıma dondum utanmasam posterını asıcam odama da anam gorur de ne asıyon bu tecavuzcunun resmını odana dıye saclarımı tek tek yolar dıye korkuyorum ama bence bır ruyayı butun fragman boyunca vermezler yoksa acayıp bır tepkı alırlar.bana kalırsa bu munır erdoganımı doldurur kerıme karsı zaten kerım fena pataklamıstı erdoganı gecen bolumde buda kendını tutamaz gıder basar evı fatamgulu ıter kakar tehdıt eder kerımı bı guzel dover gerı doner:2: kerım yaralanınca fatmagulde yardım etmeye calısır aralarında bı yakınlık dogar heyecanlasıo bence ınceden bu dızı

Öyle düşünme, gayet normal bu duygular, kaç yaşında olursan ol. :))
Ben de aynı şeyleri Kerim ve Vural için hissediyorum.
Daha çok Kerim için tabi.

fragmanı izlerken o kadar heycanlanmışımki tv nin içine gircektim off yaa offf kerim kalksa son anda fatmagülü kurtarsa erdoğanı dövse yazık dayak yerken nasıl bagırıyor durun lan diyee off perşembe hemen gelsen nolur sanki nolurrrrrrrrrrrrr

Öyle düşünme, gayet normal bu duygular, kaç yaşında olursan ol. :))
Ben de aynı şeyleri Kerim ve Vural için hissediyorum.
Daha çok Kerim için tabi.

haklısın cnmm her yasta oluo boyle seyler
kerımın cıdden gozlerı super bakısları ınsanın ıcını erıtıyo ben onu mustafa bulutkende cok beyenıyodum bole delı asık rolundeydı

Değildir bence filminde de saldırıyolardı..

filmde o 3lü bi daha orali olmadilar, ama o arayi bulan sefil kiza göz koyuyordu
dizide de onu münir canlandirdigi için bence ilerleyen bölümlerde onun gözü kayacak fatmagül'e
demedi demeyin

ayy galıba bu erdogana asık oluyorum kızlarr yaaaaa nası bır karızmadır bu boyle bıde sokak serserısı gıbı konusmuomu bıtıorum tek kelımeyle

kiz ne yapcaksin onun gibi tecavüzcüyü, adam normal bi sekilde bile tecavüz etmiyor, üstelik igrençte fantazileri var iyyykkkkkkk

kiz ne yapcaksin onun gibi tecavüzcüyü, adam normal bi sekilde bile tecavüz etmiyor, üstelik igrençte fantazileri var iyyykkkkkkk

cok haklısın tatlım zaten o yonlerını duzeltıcem ben onun hıç merak etmeyın yumurta gıbı cocuk olcak ınsallah ah bıde gorebılsem

rüya degil kizlar,özettede yaziyordu fatmagül yardim edecekmis kerim e dayak olayindan sonra.ama tecavüz diye bisey yazmiyor.erdoganin konusma tarzini bende begeniyorum,esprili konusuyor genelde,bu diziden sonra komedi dizisine yakisir belki...

ay kerim dayak mı yiyor yani
bu fatmagül ne diye telefon ediyor ki ben anlamadım
kız beladan kurtulmak istemiyor galiba

yaa fatmagülden ne istiyor hemen yan odada mukaddes var,kadına 20 yılın patlamasını yaşatırdı ikiside mutlu olurdu

kızlar mukaddeste Insomnia hastalığı varmış yani uyuyamama hastalığı hiçbir şekilde uyuyamıyormuş sürekli ilaç kullanıyor bu bilgiyide hiçbir yerde bulamazsınız kimse bilmiyor eşim tanıyor kendisini ben daha hiç göremedim görsem saçını başını yolacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…