Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mukaddes komiklik yaptigini zannediyor hehalde.
fatmagul diyor ya bana gelin gelin deyip durma diye
- ne diyeyim gidin gidin mi diyeyim diyor

çünkü artık izlenmıyor dıye dusunuyorm,ben bıle kı asla dakıkasını kacırmazdım ısım yok dıe skıntıdan ızlıyorm

Malesfkı dızıde oyle cok fazla konu yok tum aksıyonu ılk bolumde yayınladılar sımdı fatmagul baktı fatmagul kalktı yenge kızdı bunları ızlıyoruz cok sıktıılar

evt aynen hiç önemli bir gelişme yok gayet normal günlük hayatlarında ne geçiyorsa onuı anlatıyorlar bncede sıktılar.Bir dizi yapımcısının yapmış olduğu diziler halkı sürüklemeli bence..

evt aynen hiç önemli bir gelişme yok gayet normal günlük hayatlarında ne geçiyorsa onuı anlatıyorlar bncede sıktılar.Bir dizi yapımcısının yapmış olduğu diziler halkı sürüklemeli bence..

bencede
ilk 4 bolum izledim artik hiic bakmiyorum
aradabi buraya bakiyim diyorum onemli bisey var mi diye
oda yok

ben seviyorum bu diziyi şu erdoğan tam bi şeytan mustafayı hemen nasıl yanına çekti fatmagülde inş liseyi bitirir kendi ayakları üstünde de durur öğle bi seneryo yazılmış inş çünkü filmden farklı ilerliyo mektubu görünce kerimin yüzü güldü

benim de ilgimi çekmeye başladı bu dizi ya..
hiç sevememiştim oysaki başlarda..

fatmagülün kafası karıştı sonunda kerime karşı acaba doğru mu söylüyor düşüncesi başladı

bide ev sahibinni oğluna kızı başkası ile evlendiriyolarmış bence izin verme buna ona sahip çık dediğinde emre dedi ya hani
''insan hiç tanımadığı biri için böyle bir sorumluluk altına giremez ki.. hiç tanımadığım birini korumak için kendi hayatımı nasıl riske atarım ''
orda fatmagül kerimin kıymetini az çok farketmeye başladı
sonuçta aksine kerim hiç tanımadığı fatmagüle sahip çıkmaya çalışıyo sürekli

şu mukaddese o kadar uyuz oluyorum ki artık..çirkef yaaa..yandan yandan sırıtması hep herkese laf sokması,zeytinyağı gibi üste çıkması,dilin ayarının olmaması,fatmagüle dün akşam söyledikleri,koca memeleri,herşeyinden nefret ettim bıktım o kadını görmek istemiyorum çok itici gelmeye başladı artık

Karakter olarak çok itici bir tip ama oyuncuyu tebrik etmek lazım..nasılda rolünün hakkını vermiş:)

fazla hareketlilik yok dizide belki ama ben beğenerek izliyorum:82:
inşallah sonradan saçmalamzlar dizide
bu arada erdoğan hangi akla hizmet mustafayı yanına aldı anlamadım aklından ne geçiyor acaba:44:

geçen magazin izliyorum bi manken geçiyodu mukaddesin önünden aynı filmdeki gibi kıza laf attı şook oldum gerçektede böyle herhalde bu kadınn....

İnş. dediğin gibi Emre nin dediklerinden kendine pay çıkarmıştır.
Konuşmasının başında "sevmediği biri ile evlenmesine mutsuz olmasına izin verme" diye başlayınca Kerim hemen kaçtı ortamdan.

Bu Erdoğan da ne tehlikeli ne psikopat bir tip ya Selim ve Vural Mustafa yı görünce buz kesiyorlar, bu tuttu kendine şoför yaptı, hiç utanma arlanma en ufak suçluluk duygusu yok adamda. Pislik herif

ya yenge usumuyormu anlamadim goguslerini sallaya sallaya dolasiyor herkez hirkayla dolasiyor o masallah ufurturuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…