Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ya bu topik dizinin ilk bölümlerinde 50-60 kişi oluodu perşembe geceleri

konu cok yavas ilerliyor ilk bolumleri kadar heyecan kalmadi benide sarmiyor pek ama izlenecek bisey yok iste bakiyorum aliskanlik oldu

konu cok yavas ilerliyor ilk bolumleri kadar heyecan kalmadi benide sarmiyor pek ama izlenecek bisey yok iste bakiyorum aliskanlik oldu

evet cnm katılıyorum bi aksiyon falan olsun yaaa ahh aşkı memnu ahhhh bihter nerde kaldı o günleeerrr

Bi orayı bi burayı izledim akşam

Yine çok boş bir bölümdü.

Beren Saat'in oyunculuğunu göstermesine bile izin verilmiyor resmen

Daha önceki film haberinin daha detaylı bilgi içeren bir başka versiyonu:

Üç rekortmen dizinin oyuncuları aynı filmde

Alev Alatlı'nın 'Yaseminler Tüter mi Hala?' adlı romanı film oluyor. Film ünlü dizi yıldızlarını buluşturacak
Yaprak Dökümü', 'Ezel', 'Aşk-I Memnu' gibi reyting rekortmeni dizilerin yapımcısı olan Ay Yapım, ünlü yazar Alev Alatlı'nın 'Yaseminler Tüter mi Hala?' adlı romanını film yapıyor.
İlk kez film yapımcılığına başlayan Kerem Çatay filmin büyük ilgi görmesi için filmin kadrosunu üç dizisinde rol alan oyunculardan oluşturmuş. 1980'li yıllarda Kıbrıs'da yaşanan ilginç bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmin büyük ses getirmesi bekleniyor.
Ferzan Özpetek'in yöneteceği filmde Beren Saat, Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Kıvanç Tatlıtuğ, Halil Ergün, Cansu Dere gibi Ay Yapım'ın dizilerinde oynayan ünlü oyuncular rol alacak.
Dizideki Naciye, Peyker, Afroditi, Hasan, Arif, Glafkos, Eleni gibi karakterleri bu ünlü isimler canlandıracak.

Filmin konusu

'Yaseminler Tüter mi, Hala?'
Yazar Alev Alatlı 'Yaseminler Tüter mi, Hala?' adlı romanını şöyle anlatıyor. 'Eleni olarak doğan, Naciye'ye dönüşen, Türk kocasına dört çocuk doğurduktan sonra eski Hisar göçmeni bir Anadolu Rum'u ile evlenen bir kadının sahiciye yakın hikayesi. Ben yazdığımda Kıbrıs ve Kıbrıs'a benimki türden bir yaklaşım moda değildi...'

Başrol Beren'le Kenan'ın olmalıııııı

Vuuuuuu Meltem Bihterle konuşurmuki. Bihter anlatırmı gerçeği ona. Yok sanmam, kıza acır en azından.:82:

Mukaddes boyun devrilsin, açıyon herbiyerini, salına salına geziyon ortada, azgın şey seni. Kızlar Kerime mi asılıyor bu kadın ne:KK37:

Asu çok güzel bir kız yav, bir içim su:KK6:
Mustafa oğlum napacan Bihteri, al Asuyu işte.
Ne demişler,istemediğin ot dibinde biter (ya da öyle birşey işte:KK53:)

Sen Bihteri istemiyordun tecavüz edildi diye, şimdi Asuyla şeetcen:KK55:

Vuuuuuu Meltem Bihterle konuşurmuki. Bihter anlatırmı gerçeği ona. Yok sanmam, kıza acır en azından.:82:

Mukaddes boyun devrilsin, açıyon herbiyerini, salına salına geziyon ortada, azgın şey seni. Kızlar Kerime mi asılıyor bu kadın ne:KK37:

Asu çok güzel bir kız yav, bir içim su:KK6:
Mustafa oğlum napacan Bihteri, al Asuyu işte.
Ne demişler,istemediğin ot dibinde biter (ya da öyle birşey işte:KK53:)

Sen Bihteri istemiyordun tecavüz edildi diye, şimdi Asuyla şeetcen:KK55:

bihter degil yahuu fatmagul :))

bihter degil yahuu fatmagul :))

Ay neyse işte Bihter diye kalmış aklımda:KK37:

Geçen gün eski Fatmagülün suçu ne filmini izledim yarım yamalak. Hülya Avşar ne kadar duru ne kadar güzel.:KK31: ağzı var dili yok. Herşeyi sineye çekiyor, yazık. Bu fatmagül amma cazgır he, aferin:KK15:

Ay neyse işte Bihter diye kalmış aklımda:KK37:

Geçen gün eski Fatmagülün suçu ne filmini izledim yarım yamalak. Hülya Avşar ne kadar duru ne kadar güzel.:KK31: ağzı var dili yok. Herşeyi sineye çekiyor, yazık. Bu fatmagül amma cazgır he, aferin:KK15:

bu 2010 model fatmagul ondan :))

kızlar yakında dizide bir tecavüz olayı daha olabilir.yenge kerime tecavüz edecek.

evet yaa fatmagüle tecavüz edildi diye istemediiii
şimdi gitcek şehirli kızla =)

X