Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

dün selim yaşaranla vuralıı gördümm beşiktaşta...bence okdr yakısıklılar kı twde cırkın bıle ckıolarkaydirigubbakcemile3

dün selim yaşaranla vuralıı gördümm beşiktaşta...bence okdr yakısıklılar kı twde cırkın bıle ckıolarkaydirigubbakcemile3

:roflol:'hhıııhhhhh sizi pislikler siziiiiiii'' deseydin yaaaa:eek:klava:

kızlar şok bir fotoyla geldim aranıza :1shok:
01_iha_k_vanc_tatlitug_10.jpg

Yok artık yaa akannehir

Kerımın tecavuz etmemesıde ılgınc..dıkkatlı ızlendıgınde ılk Kerem kızı goruyor pesınden kosuyorlar...

sonrada sadece seyret o kısmı cok sacma olmuşş..

Tecavuzun bu kadar ayrıntılı gosterılmesı hoş olmadı.Daha kısa tutulabılırdı..

Bızım ınsanlarımız kotuyu ornek almada ustune yoktur...

O yuzden keske daha kısa olsaydı

7.bölüm özet

Gerçeğin peşine düşen Ebe Nine de İstanbul’a geliyor ve Fatmagül’le ilk defa yalnız konuşma fırsatını yakalıyor.
Ebe Nine’nin de İstanbul’a geleceğini öğrenen Kerim, Fatmagül ve ailesine yerleşecekleri bir ev bulmak için harekete geçer. Ancak Kerim’in mecbur olduğu bu görevi de yerine getirdikten sonra kaçıp gideceğini anlayan Mukaddes, onu göndermemeye kararlıdır. İstanbul’a doğru intikam yolculuğuna çıkan Mustafa, zoraki bir yol arkadaşı edinir. Aynı otobüste seyahat eden Asu, Mustafa’nın hüznünü fark eder. İstanbul’da kalacak yeri olmadığını öğrenince de ona yardımcı olmayı teklif eder. Öte yandan Yaşaranlar arasında süren gizli çekişmede, Erdoğan’ın, amcasıyla yolları şanssız bir şekilde kesişir. Bu olayla Erdoğan’ın Reşat Yaşaran’a olan nefreti bir kat daha artar. Selim kendini temize çıkarmak ve Meltem’le arasındaki mesafeyi ortadan kaldırmak için herkesi şaşırtan bir karar verir. Vural ise yaşadığı ve yaşattıklarının yükü altında her geçen gün biraz daha ezilirken kendine yeni bir kaçış yolu bulur. Gerçeğin peşindeki Ebe Nine mücadelesinden vazgeçmemeye kararlıdır. Ebe Nine’yi İstanbul’a getiren asıl nedeni öğrenen Kerim, büyük utancıyla bir kez daha yüzleşir. Ebe Nine ve Fatmagül günler sonra ilk defa karşılaşırlar. Ebe Nine, Fatmagül’le ilk defa yalnız konuşma fırsatını yakalar. Mustafa’nın İstanbul’a geldiği haberi, Fatmagül’ün yüreğine ateş gibi düşer. Mustafa bir avcı gibi avının peşinde sakin ve kararlıdır. Yaptığı plan işe yarar, Kerim’in izini bulur.

7.bölüm özet

Gerçeğin peşine düşen Ebe Nine de İstanbul’a geliyor ve Fatmagül’le ilk defa yalnız konuşma fırsatını yakalıyor.
Ebe Nine’nin de İstanbul’a geleceğini öğrenen Kerim, Fatmagül ve ailesine yerleşecekleri bir ev bulmak için harekete geçer. Ancak Kerim’in mecbur olduğu bu görevi de yerine getirdikten sonra kaçıp gideceğini anlayan Mukaddes, onu göndermemeye kararlıdır. İstanbul’a doğru intikam yolculuğuna çıkan Mustafa, zoraki bir yol arkadaşı edinir. Aynı otobüste seyahat eden Asu, Mustafa’nın hüznünü fark eder. İstanbul’da kalacak yeri olmadığını öğrenince de ona yardımcı olmayı teklif eder. Öte yandan Yaşaranlar arasında süren gizli çekişmede, Erdoğan’ın, amcasıyla yolları şanssız bir şekilde kesişir. Bu olayla Erdoğan’ın Reşat Yaşaran’a olan nefreti bir kat daha artar. Selim kendini temize çıkarmak ve Meltem’le arasındaki mesafeyi ortadan kaldırmak için herkesi şaşırtan bir karar verir. Vural ise yaşadığı ve yaşattıklarının yükü altında her geçen gün biraz daha ezilirken kendine yeni bir kaçış yolu bulur. Gerçeğin peşindeki Ebe Nine mücadelesinden vazgeçmemeye kararlıdır. Ebe Nine’yi İstanbul’a getiren asıl nedeni öğrenen Kerim, büyük utancıyla bir kez daha yüzleşir. Ebe Nine ve Fatmagül günler sonra ilk defa karşılaşırlar. Ebe Nine, Fatmagül’le ilk defa yalnız konuşma fırsatını yakalar. Mustafa’nın İstanbul’a geldiği haberi, Fatmagül’ün yüreğine ateş gibi düşer. Mustafa bir avcı gibi avının peşinde sakin ve kararlıdır. Yaptığı plan işe yarar, Kerim’in izini bulur.

Yani bu bölümde de incir çekirdeğini doldurur bir şey yok boshayallersmile
Neyse Beren'in güzelliğini izleriz biz de sempatiksalakcinni

Fatmagül'ün yengesini görmek isterdim iki tane çarpmak için suratına sallaya sallaya yürüdüğü göğüslerini koparasım gelio ahlaksız kadının!:eek:klava:

Son düzenleme:

Fatmagülün Suçu Yok ! Yaptım Olacak..! xD

71530_152448784798910_123328427710946_259928_4950846_s.jpg

kaydirigubbakcemile3 delikafadulden koptummmmmm

erdoganin agzida hep küfürlü :))) biyerden sonra fatmagülün inatligida skiyor ,yok taksiden inmem ,yok ebe nineye selam vermeme vs.

yine hicbisey olmadi ne bos geciyor dizi ya 1 saati nasil dolduruyor bunlar hic heyecan olmayacak anlasildi son bolumlere dogru guzellesecek heralde tek umidim bu artik

bu nasıl dizi Allah aşkına.5 dkda bitecek bölümü nasıl da 1,5 saate uzatıyorlar anlam veremedim.bu bölüm noldu diye anlatacak biri yoktur herhalde tamamen bir hiiiççççti çünkü :eek:lmaz:

katiliorm kizlar bombos gecior. ayrica oyunculuklar cok basarisiz bi beren sumru yavrucuk icin izliorm zaten cogu yerini izlemiorm bile diyebilirim artik. vuralin babasini dizinin en kotu oyuncusu seciorm sahsen heheheh. konuk oyuncular bile daha ii bence ondan. annesi de bir o kdr sinirime dokunuor. kadin takmis munire deli tam. ay herkes sinirime dokunuor benm bu dizide. fatmagul de amma susuor. ben sistim izlerken yani. dooru duzgun gelismior olaylar. yani fatmagulu bu kdr mantiksiz ve pisirik gostermelerini de anlamiorm.

Son düzenleme:
Fatmagül inatlaştı

Meltem İstanbul'a geldi

Peruş depresyonda

Münir'le Leman aşna fişne peşinde

Baba Yaşaran çapkınlıkta.

Mustafa'da buldu bir kız.

Hee bi de Vural alkolik oldu

Tamamdırrr koca 2 saat bitti gitti :eek:klava:

Fatmagül'ün yengesini görmek isterdim iki tane çarpmak için suratına sallaya sallaya yürüdüğü göğüslerini koparasım gelio ahlaksız kadının!:eek:klava:

Görüp de suratına iki tane çarpmak istediğiniz kişi sadece bir oyuncu sakin olun !

Karakterinden ötürü bir oyuncunun suratına iki tane çarpmak fazlaca komik olur

Görüp de suratına iki tane çarpmak istediğiniz kişi sadece bir oyuncu sakin olun !

Karakterinden ötürü bir oyuncunun suratına iki tane çarpmak fazlaca komik olur

Burada oyuncuya değilde karaktere kızıldığını anlayamamakta oldukça komik :KK1:

X