Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Hatırlıyorum da Aşk-ı Memnu başladığında kimse izlemiyordu.Hatta cuma günü geç saatte başlıyordu,sonra ne oldu malum.aklinialirimsmile Fatmagül'ün de akıbeti aynı olur da keyifle izleriz .:ecrin_bebek:

fatmagul tam tersi gidiyo canim
basta herkes izliyodu
herkesin dilindeydi
simdi kimse izlemez oldu

demek bitek ben aynı düşüncede değilmişim bende kızlar sıkılıyorum artık izlerken hiçbi olay yok hep aynı biraz hareket getirsinler şu diziye artık

aşkı memnuda defile var gibiydi her bi bölümde..
makyajlar,saç baş son moda..
ev dekorları hoştu..
görsel zenginlik de vardı yani..
e konu da sürükleyiciydi..
vs vs vs...
bu dizi de bi an önce hareketlense iyi olcak kanımcakaydirigubbakcemile2

Hatırlıyorum da Aşk-ı Memnu başladığında kimse izlemiyordu.Hatta cuma günü geç saatte başlıyordu,sonra ne oldu malum.aklinialirimsmile Fatmagül'ün de akıbeti aynı olur da keyifle izleriz .:ecrin_bebek:

Aşk-ı Memnu hiç cuma günü olmadı ki. Hep perşembe yayınlandı. Hatta çok iyi hatırlıyorum 2. bölümde arkadaşıma yemeğe davetliydim de geçtim herkesten ayrı izledim kaydirigubbakcemile3

aşkı memnuda defile var gibiydi her bi bölümde..
makyajlar,saç baş son moda..
ev dekorları hoştu..
görsel zenginlik de vardı yani..
e konu da sürükleyiciydi..
vs vs vs...
bu dizi de bi an önce hareketlense iyi olcak kanımcakaydirigubbakcemile2

Aşk-ı Memnu da bütün oyuncular harikaydı bir de. Burda vasat kalanlar da var. Mesela Selim Erdoğan.

Bi de dediğin gibi görsel olarak da süperdi. Ve çekimler çok daha iyidi senaryo da. Bu dizi biraz aceleye gelmiş belli

yakinda fatmagul'un yengesine tecavuz ederler oyle surup gider

:roflol: :roflol:

Ay süpersin yaaa kaydirigubbakcemile3

Dizinin yarısını kaçırdım, koşa koşa sonuna yteiştim ama hiçbir şey olmamış,
Kaçırdıklarıma hiç üzülmedim şahsen, yetişmeye uğraştığıma üzüldüm :nazar:

Dizinin yarısını kaçırdım, koşa koşa sonuna yteiştim ama hiçbir şey olmamış,
Kaçırdıklarıma hiç üzülmedim şahsen, yetişmeye uğraştığıma üzüldüm :nazar:

:roflol: :roflol:

Koşmana gerek yoktu sorsaydın keşke bize yerimseniben

pff 5 part izledim daha izlemicem skldm:1no2:

İzleme canım başka bişey izle :nazar:

Hafızam iyidir,ama yanılmış olabilirim gün konusunda iddia etmem,ama geç satte idi,ondan eminim 22:00 gibi başlıyordu ve ne zaman yasak aşk başladı izlemeyen arkadaşlarım tav oldu diziye.guclubacismile

ne izlesem:uhm:

bi onerin varmi canm?

Film izle canım en güzeli :lepi:

Hafızam iyidir,ama yanılmış olabilirim gün konusunda iddia etmem,ama geç satte idi,ondan eminim 22:00 gibi başlıyordu ve ne zaman yasak aşk başladı izlemeyen arkadaşlarım tav oldu diziye.guclubacismile

Yok saat de 20.00 dı yine. Hatta ramazandı koştura koştura yetişirdik diziye. Tabi ben de yanlış hatırlıyor olablirim canım ama sanmıyorum

ben ilk bölüm hariç zaten sonrasında takıp etmedım saolun burda herseyı ızlıom :)
bu aksam baktım da ılk yarım saate ..
yok gıtmıyor bıseyler ..

çok hızlı başladılar ama çabuk söndüler
berenide begenmıyorum burda ..
zaten berenı konusturmuyorlar bıle hıcbır baskın yonu yok senoryada ..
oynamıyor kız sadece ağlatıyorlar o kadar..
sıktı artık ..

bu yılın bombası Öyle bir geçer zaman ki dizisi ..
butun oyuncular oscarlık ..
senorya da oyle ..

Bugün diziye bakacagimada baktigimada pisman oldum. O neydi ya?

1. Sanki hic ilerlemiyormus gibi geliyor bana. Tecavüzden sonra kac gün gecti? 2 günmü?

2. Neden terk edilmis erkekler kendi ayaklariyla "düsman tarafta" calisiyorlar dizilerde? Örnek: Hanimin ciftligindeki Kemal öyle yapmisti ve eski askinin kocasinin söförlügünü yapmisti. Ask ve Cezadaki Mehmet eski askinin yeni sevgilisinin yanina girmisti is icin. Simdide mustafa yasaranlardan is istiyor!! Birde iki dakika önce avukata aslinda inanmadigini söyledikten sonra, yani BIR IHTIMAL oda tecavüz olayindan süpheleniyor, ve ona ragmen onlardan is istiyor?!? Bukadari gurursuz olmamasi gerek dizilerdeki erkekler : (

3. Nekadari köylü kizida olsa ve basina cok kötü bir olay gelmisde olsa niye bu kiz bes bölümdür ayni kiyafetlerle geziyor? Habire dus yaptiriyorlar kokmamasina inandirmak icin. Aaa tabi aradan tek iki gün gecmisti ondandir.

4. Fatmagül sadece etrafindakilerini tersliyor, ama zayif karakter.Hic güclü degil. Güclü olmadigi gibi, insanlari nasil elde edeceginide bilmiyor. Ya gecin Kerimle intikamini al. Yada güclü ol ve onu uyurken bicakliyacagina adam gibi oglana cevap ver: hatirlamiyorsanda hatirlamiyorum de.

5. Ayrica dizideki tüm kadinlar cok zayif gösteriyorlar! Selimin annesi agzini acipda birsey dedigi yok, bos bos aglayip bakisip duruyor, neymis, millete yalan söylemezmis, yalani birgüzel sakliyabiliyor ama. Ayni sekilde ebe nine aglayip duruyor, kerimide cok cabuk affetti yanliz kalinca hemen tecavüz unutuldu ikisinin yanina yerlesecek resmen. Selimin nisanlisi aglar hesap soracagi yerde zir zir. Oglanlarin annesinin birtanesinin sevgilisi vardir, oda onun derdinde. Ya yenge bile güclü kadin rolü cizemiyor, fena ama oda cok zayif bir karakter, Kerime yok sensiz ne yapariz, Istanbulda kaybolurum, yok bize bakman gerek vs vs.

6. Dizi beni bunaltti!

bende diziyi izlememe kararı alanlardanım.hele tecavüz sahnesini izlerken yemin ederim midem bulandı herşey o kadar açık alelade konurmu yahu.reyting yapacaz diye neler yapıyorlar ayrıca dizide gitmiyor zaten sarmıyor yani.bencede yılın bomba dizisi öyle bir geçer zamanki..senaryo hoş oyuncular öyle..

türkiye de boşuna reyting cihazları var
bir dizinin izlenip izlenilmediğini gelsinler kk topiklerinden anlasınlar

burdan da şu çıkarki
fatmagül çok büyük düşüşte
bn zaten 2.bölümden bu yana izlemiyorum
çünkü oturmadı dizi olarak
bir pazartesi (;ezel) bir salı(öbgzk) yı beklediğim gibi asla beklemiyor hatta o günü (dizi olarak) boş geçiyor film izliyorum

kerimin market alışverişi neydi öyle ben köylü flimlerini seviyorum köyden şehre gelince olmuyor

Fatmagülde aşkı memnu gibi boş geçiyor
Ben izlemiyorum ,izlettirmiyorum
Sıkıcı hep aynı şey:dilcikar:

Kızlar neler oldu ben izlemeyemedim boş diyosunuz ama merak ettim yine hiç bi arkadaş özette geçmememiş neler oldu

X