Farmasi ürünleri

Derindeniz0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
11
7
32
Kızlar merhaba Eşim bugün iş yerinde ki bir abladan Farmasi katoloğu getirmiş bakayım diye.Ben normalde Avon vs kataloglardan çok fazla alışveriş yapmam.Biraz inceledim bi kaç parfümün içeriği hoşuma gitti ancak hiç bir bilgim yok nasıldır.Birinin adi Glamorous.Acaba bu markanın ürünlerini kullanan varmı?Mesela parfüm kalicigi vs hakkında bilgi verebilirse kullananlar sevinirim.Bi kaç bir şey daha gözüme ilişti rimel fondöten falan kullanipta memnun olan var mı?

Kızlar merhaba Eşim bugün iş yerinde ki bir abladan Farmasi katoloğu getirmiş bakayım diye.Ben normalde Avon vs kataloglardan çok fazla alışveriş yapmam.Biraz inceledim bi kaç parfümün içeriği hoşuma gitti ancak hiç bir bilgim yok nasıldır.Birinin adi Glamorous.Acaba bu markanın ürünlerini kullanan varmı?Mesela parfüm kalicigi vs hakkında bilgi verebilirse kullananlar sevinirim.Bi kaç bir şey daha gözüme ilişti rimel fondöten falan kullanipta memnun olan var mı?
Merhaba ben farmasinin cc kremini ve sabunlarini kullaniyorum cok da memnunum. Fakat parfumleri hakkinda malesef bi bilgim yok.
Bir de deep black diye bir maskarasi var onu da kardesim kullaniyor cok memnundu.

Kesinlikle bb cc kremi, at kestanesi ve biberli masaj jeli temizlik urunleri geneli tavsiye ederim.isterseniz bu urunleri kendinizde alabilirsiniz yuzde 30 indirimle.eger kendim almak istiyorum dersenz bana mesaj atabilirsiniz yardimci olurum

Ben farmasi'nin reina isimli parfümünü kullanıyorum. Kokusu çok güzel, çiçek ve baharat kokularının ağır bastığı bir parfüm. Ama kalıcılığını hiç beğenmedim. Annem de at kestaneli kremini kullanıyor, çok memnun, ağrılarına çok iyi geldiğini söylüyor. Ancak ben mat rujlarını hiç beğenmedim. Yapıları tebeşir gibi, sürmesi zor ve kalıcı değiller.

Bu markanin cc kremini , sampuanini , sac kremini, tonigini vs vs bir cok seyini kullaniyorum. Cok da memnunum.
Kardesim de chase isimli kirmizi siseli parfumunu kullaniyor. Cok guzel bir kokusu var.

X