farlutalle ne kadar sürede adet olunuyor???

kızlar benim adetimde gecikme oldu ve doktor test yapıp farlutal verdi kullan bittikten 10 gün sonra adet olacaksın dedi.size bi sorum var bu konuda farlutal kullanırken adet olana kadar korunmama gerek varmı doktor bu konuda bişiy demedi benimde sonradan aklıma geldi

Ceylancım, bende farlutal kullandım. Dr.unun dediği gibi 10 gün içinde adet görürsün, mesela ben kullandığımın 4. günde regli olmuştum.. 10. günü olanda var tabii.. değişiyor kişiden kişiye.. :bbo: Farlutal adet söktürücü bir ilaç dolayısıyla kullanırken hamile kalma ihtimalin çok çok az ama sen kesinlikle hamile kalmak istemiyorum diyorsan korunarak işini garantilemiş olsursun yerimseniben

arkadaşlar merhaba bana da dr farlutal verdi bir hafta içinde adet olursun dedi ama bugün 9.gün
bir kaç arkadaşım 11.gün olmuş ama
sizce bu normal mi ya ne kadar daha beklemeliyim

canım hamile kalmak istiyorum ama farlutal kullanırken kesinlikle korunmam gerekirmi onu anlayamadım evet bu ilac adet söktürücü biliyorum kızlar bilen yokmu aranızda

bide kızlar beta hcg 1.20 çıktı bu negatif dedi doktor negatif dimi kesinlikle çünkü aşağıda hamilelik değerleri yazıyo 1 ve bilmem kaçıncı haftalarda 1.2 ile 225 arası olması gerek yazıyo kafam bulandı:KK43:(

canım hamile kalmak istiyorum ama farlutal kullanırken kesinlikle korunmam gerekirmi onu anlayamadım evet bu ilac adet söktürücü biliyorum kızlar bilen yokmu aranızda

Canım pardon ben sanki hamile kalmak istemiyorsun gibi anladım.. Eğer hamilelik düşünüyorsan korunmana gerek yok.. az bir ihtimalde olsa kalabilirsin hamile.. mesela KK de farlutal kullanırken hamile kalan 2 arkadaş olduğunu okumuştum yerimseniben

arkadaşlar merhaba bana da dr farlutal verdi bir hafta içinde adet olursun dedi ama bugün 9.gün
bir kaç arkadaşım 11.gün olmuş ama
sizce bu normal mi ya ne kadar daha beklemeliyim
Canım normalde 1 hafta değil, 10 gün içerisinde olman gerekir ama bünyeden bünyeye de değişiyor tabiii..:bbo: 11. gün hala olmamışsan bir test yaptır derim ben yerimseniben hamilelik yada kist sonucu adet göremiyor olabilirsinn yerimseniben

merhaba bayanlar

dr bana da adet gecikmesi şikayetinden dolayı farlutal verdi ama ben nasıl kullanıldığını unuttum. ilaca bakıyorum 12 tane,dr bana günde 2 tane 10 gün demişti galiba ama o zaman bir kutudan fazla oluyor. kafam karıştı :S nasıl kullanıcam??

merhaba bayanlar

dr bana da adet gecikmesi şikayetinden dolayı farlutal verdi ama ben nasıl kullanıldığını unuttum. ilaca bakıyorum 12 tane,dr bana günde 2 tane 10 gün demişti galiba ama o zaman bir kutudan fazla oluyor. kafam karıştı :S nasıl kullanıcam??

Her gün 2 tane içeceksin sabah akşam, bitirene kadar iç ama ilaç bitmeden adet olma ihtimalin yüksek. 4-5 gün içinde sökülür. Olmazsa bi anormallik var demektir doktorunla yeniden görüşmelisin o zaman. Ama sen vakit kaybetme içmeye başla.
Geçmiş olsun...

farlutal kullandınız galiba... bana da verdi dr. 2 aydır adet olamıyorum. en sonunda farlutal verdi. 5 gün içeceksin 5 günden sonra 10 gün içinde adet olacaksın dedi dr.
ama 5 gün sabah akşam içtim 2 tane daha hap var. 1 gün dahamıiçicem yoksa hapın hepsinin bitmesine gerek yokmu? anlamadım ben bu işi... siz kaç gün içiyorsunuz?

farlutal kullandınız galiba... bana da verdi dr. 2 aydır adet olamıyorum. en sonunda farlutal verdi. 5 gün içeceksin 5 günden sonra 10 gün içinde adet olacaksın dedi dr.
ama 5 gün sabah akşam içtim 2 tane daha hap var. 1 gün dahamıiçicem yoksa hapın hepsinin bitmesine gerek yokmu? anlamadım ben bu işi... siz kaç gün içiyorsunuz?

canım bende kullanıyordum farlutali, hapın hepsini iç 1 gün zaten pek bişiy değiştirmez.doktorlar genel olarak diyorlar 5 gün diye.hap bittikten 10 gün içindede kanama oluyor zaten

ben hamile kalmak istiyorum. farlutal kullanıp adet olunca dr gel hormonlarına bakalım dedi... bakalım nasıl olacak... sen de mi adet düzensizliği yaşıyorsun?

bence içmenin bir zararı olmaz.. gerçi farlutal içtikten sonra 5.-6. günü bulmaması lazım ama.. doktora danış istersen...

X