farlutalle ne kadar sürede adet olunuyor???

herkese iyi akşamlar arkadaşlar
50 güne kadar uzayan bir regl düzensizliğim var 5,6 aydır,en son 15 ekimde regl olmuştum,19 kasımda çok yoğun mide bulantılarıyla idrar testi yaptım,negatifti,22 kasımda jinekoloğa gittim,kan testide negatif çıktı ve farlutal verdi doktor,fakat ilaç biteli 5 gün oldu hala regl olamadım,son kan testinde korunmasız ilişkiden 10 gün sonraydı,korkuyorum niye regl olamadım,acaba hamileydimde bebeğime zararmı verdim,yoksa farlutallede olsa böyle gecikme olabilirmi,benimle aynı durumu paylaşan varmı,fikirlerinize ihtiyacım var,korkuyorum...

herkese iyi akşamlar arkadaşlar
50 güne kadar uzayan bir regl düzensizliğim var 5,6 aydır,en son 15 ekimde regl olmuştum,19 kasımda çok yoğun mide bulantılarıyla idrar testi yaptım,negatifti,22 kasımda jinekoloğa gittim,kan testide negatif çıktı ve farlutal verdi doktor,fakat ilaç biteli 5 gün oldu hala regl olamadım,son kan testinde korunmasız ilişkiden 10 gün sonraydı,korkuyorum niye regl olamadım,acaba hamileydimde bebeğime zararmı verdim,yoksa farlutallede olsa böyle gecikme olabilirmi,benimle aynı durumu paylaşan varmı,fikirlerinize ihtiyacım var,korkuyorum...

cnm bende en son 28 eylülde adet oldum ve sonra olamadım kan testi idrar testi negatifti ve dediğin ilaçı verdi doktorum 42 gündü dok.gittiğimde 52 adet oldum merak etme olaaksın ben 10 gün oldum

canım bende 40.gün olmadım.idrar ve kan testi negatifti.Bu ilacı verdi dr 2günüm içiyorum bakalım ne zaman olur.Bende bu ilaçla ilgili konu açmıştım, bu ilacı kullanan oldumu diye.geç bir döllenme olmuşsa bebeğe zarar vermesinden korktum ama sonuç olarak içtim.Seninde kan testin negatif çıkmış korkmana gerek yok.

canım farlutalle 10 gün içinde adet olmazsan doktorunu ara bu arada farlutalle hamile kalmanın bebişe br zararı olmazmış doktorumun söylediğine göre....

çok sağolun kızlar biraz içim rahatladı gerçekten,kan testi negatifti ama yinede geç döllenme olduysa diye korkuyor insan,10 gün bekliycez o zaman,hepimz umarım kısa zamanda iyileşiriz,birbirimize iyi haberler veririz,tekrar teşekkürler

umarım herşey istediğin gibi olur ve bir bebeğin olur. İstanbulda kuzenim var ve danıştığı bir doktor vardı,ist.da ilk kadın sağlığı merkezinin de kurucusuymuş.bu tür sorularını sorabilirsin diye düşünüyorum,yardımı olur umarım,isim verebiliyor muyuz buradan ? tel fln?

bu arada kuzenimin şu anda bir bebeği var,hemde sağlıklı bir erkek bebiş:)
inş. seninde çok tatlı bir bebişin olur.
eğer istersen bilgilerini alıp bir şekilde sana da verebilirim.kib cnm.

lilia çok sağol canım iyi olur isim veriliyor burda sanırım,çokda iyi olur aslında,Allah bizlerede nasip etsin inşallah arkadaşının bebişinede sağlıklı uzun ömürler,tekrar çok sağol canım

maysimirna farlutal bitirdikten 1 gün sonra adet oldum canım.ilaç bittikten 10 gün içinde adet olunuyormuş zaten.10 gün içinde olmazsan dr.danışırsın.

şu anda yanımda bir tanıdığım var o kullandı yeni. 29 kasımda kullanmaya başlamış 8 aralık ta regl olmuş 10 gibi bir süre yani...

ülen bu soruyu bana sorsaydınnn sana bizzat cvp veriridim lennnn benim hapım bittikten sonra birkeresinde 6 günü birkeresinde 11 günde oldum hahahahahaa

kızlar benim adetimde gecikme oldu ve doktor test yapıp farlutal verdi kullan bittikten 10 gün sonra adet olacaksın dedi.size bi sorum var bu konuda farlutal kullanırken adet olana kadar korunmama gerek varmı doktor bu konuda bişiy demedi benimde sonradan aklıma geldi

X