farlutalle ne kadar sürede adet olunuyor???

BenSevdaguL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
151
0
mrb arkadaşlar pco hastasıyım.adet olmam için farlutal kullandım.herzaman ilaç bittikten 4 sonra adet olurdum.şimdi 10 gün oldu halen adet görmedim.hamilelikte yok test yaptım.bu konu hakkında bilgisi olan var mı?yardımcı olur musunuz.

dr.um adetin geçtikten 6 gün sonra test yap hamilelik çıkmazsa farlutal kullan demişti.ilacı kullandım ilaçı kullandıktan sonra bugün 10.gün oldu ve de adet olmadım.dr.uma da ulaşamadım.

bişi diyecem 6 günn çok kısa bir süre nedenkiii.........ya geç yumurtladıysan....ya hamileysen??

mrb pınarcım canım oğlun çok tatlı.ALLAH analı babalı büyütsün.darısı benim gibi bebek isteyenlere olsun.bizde tüp bebek deneyecez onun için adet günümü bekliyorum.dua edin arkadaşlar bende bebişlerime kavuşayım.

sevdagülü senin hamile olma olasılığın yokmu yaa

benim bi tanıdık diyuetisyen o adet olamıyor vede söktürücü içiyor ama adet olamıyor birdaha kullanıyor aynı ilacı gene aadet olamıyor...en sonunda hastanede olduğu aklına geliyor vede dr gidiyor:)))))))))))

ve hamile olduğunu öğreniyorr vee şok oluyorrr:)))))))

ikiside çook sağlıklıııııı şuan 6 aylık oldu çok tatlı bir erkek çocuğu:)))

ama çok korktular 4 aylıkken falan anne karnından sıvı fala alındı bişeycik olmamışş:)))

bence sende kendine dikkat et ne olur ne olmazz...

mrb pınarcım canım oğlun çok tatlı.ALLAH analı babalı büyütsün.darısı benim gibi bebek isteyenlere olsun.bizde tüp bebek deneyecez onun için adet günümü bekliyorum.dua edin arkadaşlar bende bebişlerime kavuşayım.

amin canım .allah sana ve senin gibi bebiş isteyenlere yardım etsin.tez zamanda hayırlısını versin insallah....

adet gecikince adet olmak için verdi doktor.gebelik yok tabi.bu ilacı kullanan oldumu.yoksa beklemek dahamı iyiyi ?

merhaba seyra ben kullandım doktorun kullan dediğse kullanmalısın,gecikme nedeninden bahsetti mi doktor tam olarak ne dedi?

adet düzenimin bozulduğunu söyledim.28 günde 1 oluyordum geçen ay 32.gün oldum dedim bu ay ise 37.gün oldu halen olmadım.bu ilacı yazdı kullan olursun dedi sonra düzene sokarız dedi.ultrason filan bakmadı.gebeliği etkilermi acaba o yüzden kullanmaya korkuyorum.

slm hayatım hiç korkma farlutali kullanmaya ben süreklikullanıyorum adet günüm geciktiginde ilaçlada olsa rahatlıyo insan ayrı hamilelige gelince etkilemiyo çok şükür benim iki oglum var halada kullanırım adetlerim geciktiginde

seyra canım şu an hamile olup olmadığını bilmeden bu ilacı kullanma nasıl ultrasonla bakmadan yada kanda bhcg bakmadan sana bu ilacı al kullan der ben anlamadım evlisin sonuçta gebe olma ihtimalin var banada verdi doktor ama önce bhcg testi yaptırdım sonuca bakıp kullanmamı söyledi...
ama senin sorun ''ilerideki gebeliklerimi etkiler mi?''ise hayır etkilemez...

40. gün dolunca bhcg testi yaptırarak 7 defa kullandım ben , sonra sorunun ne olduğunu bilerek tedaviye devam ettik şimdi dünyalar tatlısı bi oğlum var Allah isteyen herkeze nasip etsin

baytar 3 gün önce beta hcg yaptırmıştım negatifti doktoruma onu söyledim.
ama ya geç yumurtladıysam diye düşünüyorum aklım hep gebelikte :))

canım banada verdı dr ama ben kullanmadım ve kullanmadıgım ay ıkı ay gec yumurtladım kısmet ve hamıleyım.sen bılırsın ama bana verdı ben kullanmadım

Abuaslı hayırlı olsun canım. Peki geç yumurtladığını nereden biliyorsun yumurta takibimi yaptırmıştın ?

X