Falımpir

nin bana baktigi fali okudum. O zaman anlayamamisim ama soyledigi seyler harfiyen dogruymus, yeni anladim.

Bana kartlarla alakasi olmayan bir yorum yapmis, ama her kelimesi dogruydu. Kartlara bakmiyor bence, havas isinden de kesinlikle anlayan bilgili bir insan. Havastan anlayan biri internette oldugu icin cok sansliyiz.

nin bana baktigi fali okudum. O zaman anlayamamisim ama soyledigi seyler harfiyen dogruymus, yeni anladim.

Bana kartlarla alakasi olmayan bir yorum yapmis, ama her kelimesi dogruydu. Kartlara bakmiyor bence, havas isinden de kesinlikle anlayan bilgili bir insan. Havastan anlayan biri internette oldugu icin cok sansliyiz.

inşallah dediğin gibidir bu kadına güvenmek isterim ama yok arkadaş her yönüyle ayrıntılı düşünüyorum ve bir türlü taşlar yerine oturmuyor yani .. belki sorun benim fallarımdadır bilemiyorum .. inşallah havas ilminde başarılıdır ve inşallah bu yönde ilerleyen zamanlarda ben de ondan faydalanırım ama hala kafamda deli sorular var :44::44:

Lebudaya baktımda şimdi havas ilmi ile vefk 125.00 kredi diyor ..herhalde nette ki rekor fiyat bu olsa gerek

lebudadan memnun kalanlar ne gönderdiniz katina kahve tarot iskambil?

Katina yollamıştım Lebuda'ya.Sinem Seçkin falalem aynı kişi olarak düşünürsek tarot ve katina,ikişer adet toplam beş fal.Tarotuda katinasida iyi yani.Suylada desteklemişti.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba ben daha önce falimpire fal atmamıştım Lebuda ve Harun a katina attım ama akşam gelir cevaplar herhalde ne diyorsunuz bu yorumcularla ilgili baktıran varsa görüşlerini yazarsa sevinirim

İkiside iyidir,doğru tercih yapmîşsın.

merhabalar..bende lebudaya fal yolladım ve beni okumaya yönlendirmedi...ki dediklerini yaşıyorum...objektif olarak yazıcam lebudanın duvarını okudum sonra buraya geldim yazılanları okudum kusura bakmayın arkadaşlar ama orda canım demişsiniz buraya gelip çıksın canım demişsiniz...burdaki yorumların çok objektif olduğunu düşünmüyorum...

Benide yönlendirmedi kaç fal baktırdım.Bence gerçekten ihtiyacı olanlara söylüyo.Ha bide şu var o istediği kadar söylesin,yetişkin insanlarîz kimse kimseye zorakî bişey yaptıramaz.Ben Lebuda'da kötü niyet hiç sezmedim.

Biraz önce Harun beyin cevabı geldi ama söylediklerinin benimle hiçbir alakası yok tekrar bakacağını söyledi :KK50: :KK14:

Katina yollamıştım Lebuda'ya.Sinem Seçkin falalem aynı kişi olarak düşünürsek tarot ve katina,ikişer adet toplam beş fal.Tarotuda katinasida iyi yani.Suylada desteklemişti.

hımm bayadır takip etmiyodum burayı kacırmısım demekki tamam bugun kacırdım galıba ama yarın baktırıyım mutlaka tesekkurler canm:KK3::KK3:

X