Falımpir

bacııııı !!! biz seninle bi türlü anlaşamadık gitti nedense ? son kez söylüyorum ben lebudaya dua falan göndermedim önce bunu kafana bi sok !!! ben kendi duamı ellerimi açıyorum Allah'a kendim ediyorum !!! Emin olmadığım bir yola da çıkmam ben sen de bundan emin ol !!! falları karşılaştırmadık mı sanıyorsun ? bu kadar birbiriyle alakasız insanların fallarının aynı çıkma ihtimaline inanıyorsan eğer pess diyorum .. özellikle şu geçmişimizden kalma doğulu esmer erkek her kimse bir an evvel gelsin alsın bizi de haremini kursun bari lebudayı da yalancı çıkarmasın !! Bu arada Allah'a emanet ol Ayşegül !! Anladın sen beni

Ben Lebuda'dan en memnun kalanlardan biriydim ta ki şu son bir iki saate kadar.Tüm tarafsızlığımla kısa zaman önceki bi durumla kıyaslamak istiyorum Lebuda olayını.İst topicte iki ay kadar önce bir Yiğit furyası vardı,Yiğit'in bir gün içinde otuz kişiye özelden nosunu yolladiğimi bilirim.Sonra aynen bugün olduğu gibi bir bir üyeler falları dökmeye başlayınca verdiği zamandan,kişi tariflerinden,ailelerden,ev alımları taşınmalardan ,mahkemeye kadar fallarin yüzde doksanı aynı çıktı.Tabiki o anda da Yiğit'i savunmaya devam edenler oldu.Bekleyin görün diyenler oldu.Öyle yaptik bekleyip gördük.Yiğit furyası bitti ve Yiğit'in patlayan fallarını İst topicte son dönem okudum,gördüm,ayrica bende de ilk tarihi patladı.Şu an olan olay Yiğit olayının tekerrürü gibi.Bi laf vardır,sinek küçük olur ama mide bulandırır.Ben de copy hat safhada değil,sadece ah alma konusunda evet banada yazmış.Ama ben çoğunluğu baz alirim her zaman ,istisnayı değil.Burda herkese doğulu izi var diyosa üzgünüm ama bir değil bin kişide aksini iddia etse olay bitmiştir.Herkesin hayati farkli olacak diye kaide yok demişsin.İnan herkesin hayatı birbirinden öyle farklı ki..Yani herkes doğulu ve izi olan birini tanımayabiliyor,ben tanimiyorum mesela.İllaki herkesin ahı da alınmıyor bu hayatta.Evet, herkesin hayatı copy yapilmayacak kadar bambaşka bundan eminim.Emin olmaktan bahsetmişsin,e bu kadar insan falım aynı diyor daha ne olsun,noter tasdikli beyannamemi hazırlatıp buraya kopyalamalarımı gerekiyor?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bence artık tartışmanın gereği yok.. boşverin.. herkesin hür iradesidir.. bende çıkmasına rağmen yazılanlardan etkilendim ve baktırmam.. hatta şu son olaylardan şöyle bir karar aldım illaki krizim tutarsa kesinlikle ve kesinlikle sesli fal tercih edeceğim..en azından o kişinin benim için harcadığı vakti birebir sınama imkanım olacak hem de emin olacağım doğru kişiye baktırdığımdan. başkasının bakmadığından filan...

YAzılı yoruma karşıyım artık ..

Ooohhh, falı dogru oldugu halde bizi anlayan biri çıkmış ya Allah a çok şükür. Allah razı olsun canım objektif baktıgın için.

Arkadaşlar son olarak aşağıda size bir kaç yorum paylaşcam. Ve sizden ricam bu yorumlar kime ait olabilir , ne kadar kiminkiyle benzeşiyor onu söylemeniz ?

TATLIM BU ADMAIN BASINDA YÜZÜK VAR BU ACIK VE NET EVLİ DEĞİLSE BİLE NİŞANLI AMA KESİKES YÜZÜK VAR AYRICA YAPTIGI İŞ NET DEYİL TEHLİKELİ GÖRDÜM BEN

--------------------------------------------------------------
merhaba hoşgeldin öncelikle falının kısa ve net cevaplar vereceğimi söylemek isterim tek tek sorularına cevap verecğim ilk olarak 2015in solarında maddi olarak büyük bir rahatlama olayın var ek olarak gelicek bir glirinde olcak büyük ferahlıga erişeceksin borclarınıda bu sekilde kapatacaksın ama 2015 baslarında borcun cok az bir miktar kalcak cevrende ESMER DOĞU KÖKENLİ esmere yakın tenli hafif göbegi olan bir beye dikkat et her seyinin gözünü önnüde yasmama hanane yanıyıp sorun yasıyabilrisin calıştıgın yerde kumral bir bayanın sana karsı bakısalrı oldugun gördüm ama aranızda engel odlugundan dolayı geri duruyor yakın zamanda bir oyunun otasında kalıcak ve büyük bir yalan atmak zorunda kalcaksın dikkatli ol dost die yılana sarılma baska bişeyde yok sorun varsa baska sor tarotla destekleyim ama baska esmer kasları belirgin güzel gözlü haifif balık etli bir bayanında senden yeni yeni etlenidiğin söyleyebilrim

----------------------------------------------------------------------------

ozanwn bitanem bir ara anne adini yaz sana uygun husna ile evlilik icin uygun tilsimi onereyim bunu yaosrsan kacidi yok kaferinde var oyuzden olumlu sonuclanir canim koruyucum kim kismindan ulasabilirsin burdwn vrremiyorum kurllar grregi
--------------------------------------------------------------------

KOVA BURCU 1.60 BOYLARINDA DOGU KÖKENLİ KENDİ HALİNDE CEKİNGEWN YAPIDA BİRİYMİŞ BİTANEM OYLAMAM HANİ

hayır anlamadım ben seni kafana sok nasıl bir kelime siz düşüncelerinizi yazarken iyi ben yazıncamı saçma başkası bitti bu sefer benmi kaldım gercekten yazık sana itham etmeye devam et belki rahatlarsın...

ben anlam veremedim bukadar dolusunuz :) sadece düşüncemi paylasmam bukadarmı ağır geldi kardeşim güzel bacım

Aklın yolu birdir özlemim ..

Kızlar ben Lebuda nın falına yorumuna bayılmıştım.............hatta duasının 2. gününden (tesadüf te olabilir demiştim) sevgilimle her şey yoluna girmeye başlamıştı, hele son kredimi iade edip soruma cvp verdiğinde ne kadar sevinmiştim.

ama bu kadar paylaşılandan sonra üzüldüm hayal kırıklığına uğradım, buda böyle geldi geçti diyecem napalım.

Gene ne varsa galiba eskilerde var :) çok fal baktırmak istersem gene eskilerden bir yorumcu secerim, klotho, crazywoman bunlar mantıklı ve doğruydu
Ah lebuda yıktım hayallerimi

Burdki yorumlari okudukca ne kadar fos fallar ciktigi cok acik .Bunu görmemeye calisip inanmamak kör olmak demek bence

Ayrica herkesin hayati aynidir diyen kisiyede kaatilmiyorum herkesin farkli hayati vardir farkli yasadigi olaylar ve gecmisleri vardir bunu herkesin hayati ayni gidisata sahip olamaz

dur bacım hele bi sakin, dua işine bir şey diyemeyiz belki gerçekten havas işini biliyor da olabilir .. sakın yarım bırakma devam et bakalım ..

hayır anlamadım ben seni kafana sok nasıl bir kelime siz düşüncelerinizi yazarken iyi ben yazıncamı saçma başkası bitti bu sefer benmi kaldım gercekten yazık sana itham etmeye devam et belki rahatlarsın...

La havle vela kuvvete illa billahil aliyyim aziym ya sabır ya selameeet !! bacım sen benim ne dostumsun ne de düşmanım ben seni tanımam bilmem. ama anlamadan bilmeden cumburlop diye dalıyorsun olaya, ve sana bazı şeyleri anlatmak için vurgalamak gerekiyordu ki öyle de yaptım bak ne güzel anladın şimdi beni gördün mü ? son olarak elimi vicdanıma koyduğumda inan çok rahat ve uzun zamandan sonra ilk kez dün gece bu kadar huzurlu uyudum. Ha sen memnunum diyorsan seni tutan yok fal baktırmaya devam et. bu kadar insan burda falını karşılaştırdı herşeyi döktü ortaya bunca insan akılsız ya da lebudanın düşmanı bir sen mi dostusun ? Neden acaba !! ? Sen lebuda olmayasın ? Ya da direk adını mı söylemeliyim acaba ha ne dersin ?

ben anlam veremedim bukadar dolusunuz :) sadece düşüncemi paylasmam bukadarmı ağır geldi kardeşim güzel bacım

Doluluksa copy paste konusunda evet artık doldum,çünkü son zaman bir değil iki değil, biraz rağbet gören falcı güveni suistimal edip bu yola başvuruyo.Senin ve kim olursa olsun herkesin düşüncesine saygım vardır ama kör göze parmak sokarcasına bariz bi durum varsa bunu diretmenin bi anlamı olmadığını düşünürüm.Zira savunulacak bi tarafı kalmadî Lebuda'nın.Bunu sòyleyen kişi olarak kendisinde beş falım var.Olmuşla ölmúşe çare yok tabi,ben kendi adıma umursamam ,falları baktırır ve yok sayar unuturum.Ama falı önemseyen arkadaşlara yazık değilmi?Velhasıl Lebuda'da patates oldu,kabullenip geçelim derim.

Ooohhh, falı dogru oldugu halde bizi anlayan biri çıkmış ya Allah a çok şükür. Allah razı olsun canım objektif baktıgın için.

Canım Allah sendende razı olsun.Objektif olmak zorundayız,bizde taraflı olursak .....

Canım Allah sendende razı olsun.Objektif olmak zorundayız,bizde taraflı olursak .....

Eeee ne olacak şimdi kime kekleneceğiz Lebu da yalan oldu Fatima gibi

Yok be canım tartışma değil,açıklığa kavuşurken olaylar böyle hararetli durumlar oluyo tabi.Urminaa'cım sesli baktırmakta çözüm değil inan.Herkese aynı yorumu yapmaksa isteyen seslide de yapıyor,insan istedikten sonra..Çıkarıyolar ortaya bi copy voice ,ancak herkes eteğindeki taşı dökünce oda anlaşılıyor.

Eeee ne olacak şimdi kime kekleneceğiz Lebu da yalan oldu Fatima gibi

Bacı falcı çoookk ya..Ben bu yüzden Taha'yı seviyorum,falı çıksada çıkmasada önemli değil ki,tek bir harften noktaya varana kadar emek verip bakıyo,üç beş cümlede değil ,koca sayfa fal yolluyo ,masalla zaten işi olmaz,varsın çıkmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…