Falımpir

Anladım Pericim benim cezzvede hiç falım yok ve Katrina olarak bişey diyemem.Açıkçası bu durum ortaya çıkmadan da Lebuda değil Sinem olarak daha iyi olduğunu yazmıştım.Ústelik o kadar yoğunda olmadığı için copy yapmazdı falalemde.Tarih tekerrür etti ve Fatima gibi bi falcı daha aşırı ilgi ve güvenin karşılığınî copy paste ile verdi,bravo...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Malesef öyle canım nedense özellikle en beğendiklerimizde yaşıyoruz bu durumu , her iki falcı da fiyatlarını git gide arttırdı o nedenle önce paralarımızı sonra umutlarımızı bu kişilere kaptıralım istemem ..

Lebuda gecmis konusunda bassarili ama gelecek konusunda hayir fallari okudum kendi falimida tekrar okudum güvenim kalmadi
Herkese dogulu birini söylemesi tesadüf mü yani hepimizin dogulu sevgilileri mi var ?
Olmadi bence..

Lebuda gecmis konusunda bassarili ama gelecek konusunda hayir fallari okudum kendi falimida tekrar okudum güvenim kalmadi
Herkese dogulu birini söylemesi tesadüf mü yani hepimizin dogulu sevgilileri mi var ?
Olmadi bence..

geçmişte de çok başarılı olduğunu düşünmüyorum, bana sevgilimden sanki ben ayrılmışım çok da iyi yapmışım ohhh olsun ona dercesine bir yorum yapmıştı ki dedim bacım ne diyon sen tekmeyi yiyyen benim yahuu yandı yürek yangın yeri dedim :KK53::KK53:

geçmişte de çok başarılı olduğunu düşünmüyorum, bana sevgilimden sanki ben ayrılmışım çok da iyi yapmışım ohhh olsun ona dercesine bir yorum yapmıştı ki dedim bacım ne diyon sen tekmeyi yiyyen benim yahuu yandı yürek yangın yeri dedim :KK53::KK53:

Senaryo yaziyor dmekki :))) hos dogru banada ex askin dogulu dedi
Ex askim yokki dogulu olsun sevmissin ama o pisman olmus evliymis simdi falan filan ???? :KK37:
Fos ya hepsi foss hicbisi bilemiyorlar

Senaryo yaziyor dmekki :))) hos dogru banada ex askin dogulu dedi
Ex askim yokki dogulu olsun sevmissin ama o pisman olmus evliymis simdi falan filan ???? :KK37:
Fos ya hepsi foss hicbisi bilemiyorlar

az dur bu senaryonun devamını biliyom sanki, evli kız çocuğu var ve senin ahın tutmuş kötü durumda mı bu hayali oyuncumuz ? :KK53::KK53:

az dur bu senaryonun devamını biliyom sanki, evli kız çocuğu var ve senin ahın tutmuş kötü durumda mı bu hayali oyuncumuz ? :KK53::KK53:

Evet evet aynen ahim tutmus aci cekiyo zavallim

kiz cocuuu yokmus canim onu ben baskasini sordum evli mi diye tuttu onada evli dedi kiz cocugu var yaninda dedi

Evet evet aynen ahim tutmus aci cekiyo zavallim

kiz cocuuu yokmus canim onu ben baskasini sordum evli mi diye tuttu onada evli dedi kiz cocugu var yaninda dedi

E tamam işte evli ve bir kız çocuğu varmış Allahım yaa bu yorum benim aynısının tıpkısı o yüzden dedim bu senaryonun devamını biliyorum diye ahahahaha anam güleyim mi ağlayayım mı bilmiyorum artık :KK9::KK9:

Benimkide suan birlikteymis.cinsellik amacli.kadinin duygulari varmis.sarisin kisa boylu.balik etli ve kiz cocugu varms ve 2 kere de yuzuk atmis.....

Benimkide suan birlikteymis.cinsellik amacli.kadinin duygulari varmis.sarisin kisa boylu.balik etli ve kiz cocugu varms ve 2 kere de yuzuk atmis.....

Benimki için de cinsel açamlı birlikteliği olduğunu söyledi ama kadının tarifini vermedi, sormak da aklıma gelmedi ki sorsam eminim sana azdığını yazardı :) Bu yorumunu okuduğumda içim nasıl yanmıştı, çok şükür rabbime ki sevdiği kuluymuşum açtı gözümü de bunun da palavra olduğunu öğrendim ve senden bir anlığına da olsa şüphe ettiğim için hakkını helal et paşam sen cinsellik için birine gidecek insan değildin buna rağmen bir anlığına da olsa senden şüphe ettim :KK14::KK14:

Benimki için de cinsel açamlı birlikteliği olduğunu söyledi ama kadının tarifini vermedi, sormak da aklıma gelmedi ki sorsam eminim sana azdığını yazardı :) Bu yorumunu okuduğumda içim nasıl yanmıştı, çok şükür rabbime ki sevdiği kuluymuşum açtı gözümü de bunun da palavra olduğunu öğrendim ve senden bir anlığına da olsa şüphe ettiğim için hakkını helal et paşam sen cinsellik için birine gidecek insan değildin buna rağmen bir anlığına da olsa senden şüphe ettim :KK14::KK14:

Erkeklere bu kadar guvenme tatlim

bu kadar tesadüf biraz fazla arkadaşlar .. lebuda da kara listemdedir artık ..

Canımın içi biz ne zaman yanıldık ? Çoktan geçti o kara listeye :))) Ama dur daha bitmedi oyunun sonuna az kaldı :)

Burdan lebuda ve katrinna ya selamlarrr :)

Karamanın koyunu sonradan çıkar oyunuuu :KK33:

ayyy deli oldum, yazmadan edemeyeceğim, o ayrıntıyı burda kaçırmışım çünkü. "benim doğulu eski sevgilim ise şimdi evli ve 2 kız çocuğu var ve benim için çok pişmanmışşşşş" lebuda öyle buyurmuş
şimdi ben iki lisans bir yüksek lisans mezunu olarak tam lebuda dahil tüm falcıların benden daha akıllı olduğuna kanaat edecekken Fatima, lebuda vb. falcıların bu salaklıklarından dolayı kendilerini ayakta alkışlıyorum:)))

ayyy deli oldum, yazmadan edemeyeceğim, o ayrıntıyı burda kaçırmışım çünkü. "benim doğulu eski sevgilim ise şimdi evli ve 2 kız çocuğu var ve benim için çok pişmanmışşşşş" lebuda öyle buyurmuş
şimdi ben iki lisans bir yüksek lisans mezunu olarak tam lebuda dahil tüm falcıların benden daha akıllı olduğuna kanaat edecekken Fatima, lebuda vb. falcıların bu salaklıklarından dolayı kendilerini ayakta alkışlıyorum:)))

gel bacım gel sen de bizdensin bizim taraf bayağı kalabalık olmaya başladı :KK53::KK53: ben de lisans + önlisans + yükseklisans devam eden biri olarak bu işi özlem bacımla ortaya çıkarmaktan ötürü bizimle gurur duyuyorum :KK53::KK53: ve özlemle yanlış alanlar seçtiğimize kanaat getirip FBI olmaya karar verdik :KK53::KK53:

X