Falımpir

Cherrycğim keşke dediğin gibi olsun zira bu tür yorumculardan dilimiz çok yandı, bu yorumlar dikkatimizi çekince paylaşmak istedik arkadaş hep de bize mi denk gelir ne

Katrinanın Lebuda değil bundan eminim çünkü falimpir de yazdığı isyan notunda sadece Sinem Seçkin olarak falalemde fal baktıgını yazmıs acık acık bunuda saklamıyor. sonuçta havas ve dua ilmine gelince kimseyi kolundan zorla cekip gel gel sana bir okuyayım üfliyeyim dediğini sanmam ilknur arkadaşın dediği gibi ihtiyacı olana öneriyor bence Fatima gibi herkeze aynı copypaste gibi bir durumda oldugunu sanmam eger varsa öyle bir şey zaten yakında cıkar ortaya copypaste değilsede bir tebrik olayını hakediyor herkezin bir meslegi vardır onunda demeki Havas ilmi ve Fal yargılamak sacma olur

Bu arada dipnot düşeyim, doğulu esmer erkek olayını lebuda olarak değil katrina olarak yazmıştı bize, ve bilmiyorum yazım tarzı kullandığı ifadeler lebudayla çok benzerlik gösteriyor .. biz bu arkadaşla katrinaya gönderdiğimizde ikimize de aynı ifadeleri kullanmış genel olarak esmer erkek demekle beraber daha çok doğulu esmer erkek ifadesini kullandı , bir de kişi tarifi verdiğinde muhakkak yüzünde gözünde yerini de belirtmekle birlikte örneğin burnunun solunda, sağ kaşının altında gibi ya bir ben ya bir iz ya bir çizik bu tür ifadeleri vardı haa bir de benim falımda eksik olmayan o ''başında yüzük var'' ifadeleri. burda bazı arkadaşların yorumlarında da lebudanın bu tarz yorumlar yaptığını görünce durup bi acaba ? dedim yani .. bunu burda yazma amacımız da fal baktırmış olan arkadaşlar yorumlarını gözden geçirip bu ifadelerin olup olmadığına bi dikkat etsinler .. ya da katrinaya fal gönderip kendileri test etsinler dicem de artık katrina piyasada yok ve lebuda da kulüpteki yorumları okuduğundan adım kadar eminim ki fal yorum tarzını değiştirecektir

Tatlım herkesi duaya yönlendirse zaten bu fazlaca dikkat çeker ki bunu da normal zeka seviyesine sahip her insan bu işin içinde bir iş olduğunu anlar ..

Sinem seçkin olduğunu duvarında mı yazmış :) ben hatuna bayağı iyilk etmişim ilk baktırdığımda çok beğenmiş tavsiye etmiştim hatta alcanzar da baktırmış beğenmişti, sonra Sinem le Lebu danı aynı kişi olduğunu anlamıştı .
Burda Lebu da lebuda diye tutturmuştum her neyse kadının yorumuyla ilgili bir sıkıntım ama bu şekilde olması hiç hoş değil 2 ayrı yerde olması tek bir sitede kalsa ve işine yoğunlaşsa ya

kızlar ben yazılanları okuyorum ediyorum ama ben falcımı buldum sanırım.. lebudaya baktırdığım falda ikinci bir olay daha çıkmış bulunuyor... ben kendisine güveniyorum artık.. iki farklı yerde de falcılık yapabilir bence.. gayet doğal.. nerde isterse canı oraya gider. tutarlı olsun canımı yesin

Bacım o isyan yazısını ben de okumuştum duvarında ve sinem seçkin olduğuna dair hiç bir şey yazmıyordu ve yazamaz da çünkü daha önce sistem bunun başka yerde de fal baktığını öğrendiğinde lebuda çok sorun yaşamıştı hatta o dönem falımpirden de gitmişti .. daha sonradan geri döndü. ve duvarına öyle ayan beyan ben aynı zamanda sinem seçkinim yazması için 1 kilo yürek yemesi lazım

Perican be, kader mi ne sana hep copy paste fallar geliyor

Lebuda bence degisik, yani karta vs ye bagimli kalip ona gore yorum yapmiyor. Kartlar zaten bir halt bilmiyor bana sorarsan

Hayir anlamaiyorum, insanlar sinirleri bozukken en kotu kartlari secerler genelde. Haftasonu cok mutsuzdum, klotho ya fal atayim dedim, Kupa onlusu, Asiklar, Degnek Dortlusu, Para ONlusu cekmisim, hem de ayni acilimda........yani bu kadar kotu bir durumda olup da bu kartlar gelen tek ben varim herhalde, kartlarin bir halt bilmedigine kanit bu bence, realiteyle alakalari yok.Ya da evren Cherryle kafa buluyor Lebudaya attigim tarotta da bunlar israrla gelmisti ama o alakasiz bir yorum yapmis kartlarla ve Lebuda hakli cikti.

tarot isi hikaye bence, o yuzden baktirdigimiz seyler cikmiyor. Lebuda & Fatima bunlarin arasinda en iyilerinden, geriye kalanlar belli zaten.

Son düzenleme:
Perican be, kader mi ne sana hep copy paste fallar geliyor

Lebuda bence degisik, yani karta vs ye bagimli kalip ona gore yorum yapmiyor. Kartlar zaten bir halt bilmiyor bana sorarsan

Sorma be bacım ya bi gram teselli umut teselli bulalım diye fal baktırıyoruz ordan da tokat yiyoruz Lebuda zaten fincanmış kartmış onlara bağımlı kalan kadın değil daha çok suyla destekler, ne tesadüf ki Katrina da öyledir Ha yine diyorum dilerim ben yanılıyorumdur ki gider lebudadan da katrinadan da özür dileyip helallik isterim

Tatlım herkesi duaya yönlendirse zaten bu fazlaca dikkat çeker ki bunu da normal zeka seviyesine sahip her insan bu işin içinde bir iş olduğunu anlar ..

valla lebuda bana da adamın başında yüzük var evli mi benden sana tavsiye iyi araştır dedi.. nüfus kayıta göre bekar.. ama tabi nişanlı olabilir onu bilmiyorum ama adam nişanlı olsa diğer falcılarda görürdü heralde offf bilmiyorummm diğer falcılar bu adam seninle yüzük düşünerek yaklaşmış dedi.. eğer nişanlıysa iyiki bitmiş ztn

lebuda bide bana yıldızın düşük duaya gel ama emin olunca gel dedi.. yani para için öyle dese gel yapalım derdi evli nişanlı olup olmadığına emin ol öyle gel dedi.. yinede kötü niyeti yok bence.. yardımcı olmak istiyo olabilir ama dua için aracıya gerek yok gibi geliyo bana.. esma kitapları var okuyup araştırıp kendim okurum diyorum..

kuzum ben yanlış anlaşıldım muhtemelen bu kısmı düzeltme ihtiyacı gördüm, elbette kimseye bu konuda baskı ısrar uygulayamaz, ona dua gönderenler tabiki de hür iradeleriyle gönderiyor bu konuda herkesle mutabığım. fakat mantık çerçevesinde düşününce, sana yıldızın düşük okuma yaparsak iyi olur, bana seninkinin başında yüzük var yahut efendime söyleyeyim sizi nazar ayırmış istersen okuma yapalım inşallah düzelir dediğinde psikolojkmen ve bir yerde de çaresizlikten ya tutarsa ya doğruysa diye düşünmeye başlıyoruz öyle deği mi ? ve dediğine katılıyorum bizler içimiz yanarak Allaha daha yürekten el açarız, ki 3 aydır bu konuyu araştırıyorum bir sürü esma zikir edindim kendime. Aklıma gelmişken sana yıldız yükseltme formülünü de vereyim hemen bir hayır duasına

71 defa ayetel kürsi
71 defa felak suresi
71 defa nas suresi

en az 3 gece saat 12.00-01.00 'da okursan daha etkilidir. bunları oku, her 71 okumanın ardından kendine üfle. 1 bardak su al ve en son suya üfle. Bu suyu büyük bir sürahi yahut damacanaya dök ve çoğalt 1 hafta boyunca hem iç hem yemeğine ekmeğine kat hem banyo suyuna kat ve yıkan. Üzerindeki tüm nazar negatif enerjiyi atıp yıldızını yükseltir. Bu uygulamayı belli aralıklarda devam ettir

Kartlara açıkçası bende pek güvenmiyorum, bugün kart aç katina mesala alyans, kalp yan yana yarın kart aç hop tersine kartlarda önemli olan aslında fal baktıra artık anlamaya başladım dizilişi ve karşı tarafın yorumlaması daha önce de dedim binnaz abla da firüze ilk baktırdığımda düz fareler, ters dağ, düz mezar kartları vardı ancak aradaki ruh kartı ki bu tüm gidişatı değiştirirmiş, bir olumlu bir olumlu ki anlatamam 11 Ocak tı baktırdığımda ve bana Mart ayı ve Nisan ayında tekrar bir araya geleceksin, çünkü Şubat ayı astronomik zaman diliminde tutulma mı ne var mış öyle bir şeyler demişti
çıktı kadının falı.

ayyy çok teşekkür ederim canımmm.. Allah razı olsunnn
hemen yapıcam sonuçta dua bu.. hiç bir zararı olmaz ki

ay çok sevindim

astroloji olarak bakarsak eğer, 19 aralık 2013- 01 şubat 2014 arası venüs retro konumdaydı.. o dönemde yaşanan ayrılıklar eğer ilişki sağlamsa çok uzun sürmez diyolardı.. belki senin durum o venüs retro sebebiyle sekteye uğradı ama ilişki sağlam diye kurtuldunuz canım o da olabilir

ayyy çok teşekkür ederim canımmm.. Allah razı olsunnn
hemen yapıcam sonuçta dua bu.. hiç bir zararı olmaz ki

ay çok sevindim

Canım benim duadan elbette zarar gelmez her duanın faydası mutlak vardır .. İlk okuduğunda zorlanacaksın özellikle nazarın çıktığında esneme krizi, başağrısı halsizlik olabilir sende ama 3. günün sonunda çok daha iyi olacaksın. Allahım kabul etsin. Bu dualar zaten musallattan korunma nazardan orunma için birebirdir ahh yazmayı unuttum onu da hemen ekliyorum canım.

okumaya başlamadan önce niye yapılır
niyet şöyledir
rabbim anne ismi ( kendi annenin ismi ) doğma filancannın ( burda kendi adını söylüyorsun ) yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni denilir

burda dişiye çevirdeki kasıt dişi doğuran çoğaltan olduğu için yıldızının da artması yükselmesi anlamında kullanılır.Yani nasibi kısmeti şansı çoğaltmak artırmak anlamında

31 aralıkta tekme yemiş bulunmaktayım ve bir falcı da bunu söylemişti bana sizi retro çarmış dediydi adamı nasıl çarptırsa artık hala toplayamadı kendini

he tamam aklıma gelmemişti, retro retro diye bir şey demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…