Fal Sepeti Deneyimleri

Ben bastırdım nokta atışları gayet bariz var durumu iyi yorumlamış çok pozitif ama inşallah dedikleri çıkar olabilcek şeyler söyledi olmaması imkansız üç şeyler değil ama tak tak tak söyleyene var tarih verdi bakalım yaşayıp gorucez

Ben bu listeden zülal şen ve su mutluya baktırmıştım bana da aynı şekilde söyledikleri hiçbir şekilde çıkmadı Listeye bakılcak olursa iyi denilen çoğu falcının falı çıkmamış uzun bi süredir fal baktırmıyorum tam baktırcak gibi olduğumda bu listeye denk geldim yine baktırmamaya devam Uğraş verip bizi yeniden bilgilendirdiğin için sağol

Rica ederim. Fal Sepeti’nde gerçekten işini aşkla yapan yorumcular da var, önerebilirim.

Kızlar zülal şenle yağmurun konusu geçmiş ben de bi şeyler söylemek istiyorum fal sepetinde 6 kere zülal şene 4 kere de yağmura baktırmışım. Toplam 10 falda söylenen tek bir şey bile çıkmadı. Hatta zülal şen ilk fallarda platoniğin şuan hayatındaki kız için evet kızın hisleri var ama çocuğun yok demişti. Ben de aaa anı baya iyi biliyo demiştim. Öyle olmasını istediğim için sanırım Son fallarda tamamen arkadaşlar ikisi de hiç bir şey hissetmiyor demiş. Sonuç = SEVGİLİLER. Evlencektik bi de biz 6.falımı başkası için atmışım onla da evleniyorum hepiniz davetlisiniz düğünüme

Yağmurla ilgili yorum dahi yapmak istemiyorum kusasım geliyo

Ay kusura bakmayın lütfen ☺ Ben tellwe’deki duvar kısmından bahsettiniz sandım.
Ne kusuruDaha önceden Facebook’ta bende baktırmıştım.Duvar yazısını gördüm.Bakıma başlıcağı zaman tekrar duvarından bilgilendiriceğini belirtmiş.Baktırıcak arkadaşlar duvarından takip edebilir..

hic görmedim duvarını galiba bir sey oldu ya hastalık falan gibi cok üzüldüm cok sevdiğim biri

hic görmedim duvarını galiba bir sey oldu ya hastalık falan gibi cok üzüldüm cok sevdiğim biri
Aynısını ben de selena için söyleyebilirim ben de çok seviyordum ama yaklaşık 3 yıldır asla ulaşamıyoruz byzmelek selenanın kızı olabilir gibi bi şey geçmişti binnaz abla forumunda sırf o yüzden byzmeleke fal atıp açık açık sordum selenanın kızımısınız diye cevap vermedi gerçi son falları asla çıkmadı bana ama yine de seviyordum selenayı zaten kimin falı çıkıyor ki

Bu arada ben de yıllar önce geysuya mailden fal baktırmıştım ne yazık ki çıkmadı falı ama baya emek verilmiş uğraşılmış bi faldı.

Merhabalar arkadaşlar, fal sepetinde 2016 senesinde melih, medyum gizem, firuzan ve nesibeye baktirmıştım. Hiçbirinin falları tutmadı. Firuzan astroloji ve olumlama vs üzerine konusuyor. Melih 1 hafta icinde patlamıştı. Nesibe de öyle. İşin ilginç yani senelerdir girmediğim fal sepeti hesabıma tekrar girdim. Test falcısı olarak gecen ve simdi isimlerini hatırlayamadıgim 2 kadın yorumcunun isabetli yorumlar yaptiklarini ses kayıtlarını tekrardan dinledigimde farkettim. Site yönetimi ile irtibata geçtim. O kisilerin hala sitede olup olmadiklari hususunda. Henüz cevap gelmedi. Simdi bu uzunca girizgâhtan sonra şunu sormak istiyorum. Hesabimda 730 civarında kredi var. Kime hangi fal türünde baktirmami önerirsiniz?

Site yönetiminden mesaj gelirse bizi de bilgilendirir misiniz? Nas Kendinehas, Özlem Yılmaz, Sahra Aykız ve Zeliş Can’ı önerebilirim.

çok doğru . Peki Binnazda baktırdınız mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…