Fal bakabiliyorum

Bende öğrenince yazarım sana 😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yanlız nasıl foto atacağımı bilmiyorum daha önce bi deneyimim olmadıı. Ayrıca yorumunuda özelden istiyorum

Çok tutturdu özel kaldı 😃😃

sinirsel olabilir dimi.. bi ara biraz fazla sıkılmıştım. ama 4,5 aydır geçmedi doktorları dolaşıyoruz, yüzümün sağ tarafında gözümde dahil genelde söylenince farkedilen şişlik var ara ara artıp azalan ve arada ağrıyor göz kısmı özellikle. bi süre hiç düşünmemeyi denedim ama tamamen geçmedi. eğer sinirselse demek ki benim hayatımda en çok dikkat etmem gereken şey stres böyle kolay hasta olabiliyorsam
çalışmıyorum ama ben.. kpssye de gireceğim?
evet annemle sürekli kavga ediyoruz özellikle. ve kesinlikle anlamıyorlar.. ben sakin dursam da düzgünce konuşsam da annem sürekli kızma bağırma bana haksız ithamlarda bulunma modunda, kaldırmakta çok zorlanırım böyle şeyleri her zaman. benim umudumu, inancımı zedeliyorlar. kendimi bildiğimin kendimden düşüncelerimden emin olduğumun farkında varamıyorlar. inanmıyorlar. çok zorlanıyorum, sıkılıyorum.
inşallah, güzel arkadaşlıklara ihtiyacım var. aşk konusu da inşallah hayırlısı doğru insan olur, çok dua ediyorum. ama önce iş

işte bana o his pek gelmiyor falda ya da henüz öyle bilmiyorum.. yani bunu çıkarmayı bilmiyor da olabilirim.

Gönül nerdesin bir incelik göster teşekkür et en azından birde alt not düş tuttu mu tutmadı mı? 😃😃

anlamadım ne konu da görüşmüşüm :26:

Evet canım bence sinirsel biraz zor olacak ama stres yaratan her şeyden uzat dur dicem de işte durulmuyor benimde stres ile alakalı çok sorunum oldu bu aileler bizleri gerçekten çok yıpratıyorlar resmen kaçıp gidesimiz geliyor ben çalışıyorsunuz zannettim :) bir iş arıyormusunuz ? Belki aradığınız iş iki hafta sonra olacak ya da iki hafta sonra çalışmanızın sonucunu alacak da olabilirsiniz bilmiyorum. Fal konusunda da baka baka açılırsın ilk başta sallarsın sallaya sallaya bir bakmışsın doğru çıkıyor :)
E

O kadarını bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…