Fal bakabiliyorum

chopinnocturne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
791
86
34
Kızlar aranızda gerçektan fal bakabiliyorum dediklerim tutar diyen var mı varsa bana cevap yazabilirmi bu arada bende çok iddialı olmasam da fal bakabiliyorum 😃😃

Kızlar aranızda gerçektan fal bakabiliyorum dediklerim tutar diyen var mı varsa bana cevap yazabilirmi bu arada bende çok iddialı olmasam da fal bakabiliyorum 😃😃

Canim soylediklerin tutyor saol her zamanda bakiyosun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok teşekkürler canım çok sevindirdin beni :) ne demek canım her zaman istediğin zaman bakarım ben severim fal bakmayı 😀

Bir bak bakalım ne kadarı tutuyor 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gönül falına yorum yapayım mı ilk deneyim olacak belki sayende keşfederler peni 😜😀😀😀

Son düzenleme:
Gönül falına yorum yapayım mı ilk deneyim olacak belki sayende keşfederler peni ��������

olur tabi :))
ben daha önce denedim kahve de anca sürekli aynı dileğin üstünden gidersem benzer şekiller çıktığı için kestirebiliyorum bazen.. başka türlü olmuyor
tarot alasım var bir gün ama bilmiyorum. bakamasam da bulunur

Son düzenleme:
Gonul323
Merhaba canım ben sağlık durumunun en kısa zamanda iyiye gittiğini gördüm yalnız senden isteğim sağlıklıymışsın gibi davranman yani
hiçbir şeyin yokmuş gibi
davranmalısın çünkü biraz psikolojik gibi ama hiç merak etme en fazla bir iki ay içerisinde bomba gibi olacaksın:)
İş konusunda bir iki hafta boyunca biraz sıkıntı gözüküyor ama bir iki haftaya kadar ferahlauacaksın ve işin çok iyi olacak. Ailenle ilgili de biraz sıkıntıların var gibi seni anlamadıklarını düşünüyorsun ama onlar senin iyiliğini istiyorlar ama sadece biraz sert bir dille söylüyorlar. Ailene biraz daha fazla anlayış göstermeye çalış. Yeni yeni arkadaşlıklar görüyorum bir yere gideceksin yurt içi de olabilir yurt dışı da orada inanılmaz güzel arkadaşlıklar edineceksin ve bir tane yakışıklı göreceksin orda :) o da seni beğenecek saçları kumral buğday tenli uzun boylu eniştemiz :) seni çok sevecek. Ama ilk önce sen onu farketmeyeceksin o seni fark edecek
Benden bu kadar :) :)
Bence sen fal bakabilirsin ama sadece şekillere bKmicaksın içine doğanları söylemekisin mesela ben resimlere bakıyorum ondan sonra içime doğanları yazıyorum :)

Gönülcüğüm üç yıl önce belkide daha az süre zarfında evli bir çocuk var yanında sanırım çocuk rahatsız erkek bebek böyle bir adamla görüşmüşsün vebalını onun boynuna bırakmışsın sağlam atıyor muyum 😃

Öğrenince yaz bana 😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…