Fakfakirler topiği

Ama roportaji bi gorseniz sanki in cin top oynayan magazalar onlar degil gibi. Bizde hep gobite gideriz mesela onlar bozdu balikci da her seferinde firin patatesimizi vermiyor onlara da gicik olduk şandan kiymali pide yiyoruz. Mc donalds hamburgeri ikea gibi yolluyor. Kutudan çıkan parcalari kendin birlestiriyorsun :KK70:
Bu da roportaj
https://www.ankamall.com.tr/video/ankamallda-en-sevdiginiz-3-magaza-hangisi
Ben alış veriş yaptığım avm ve markaları söylemeyim ama ropörtajı çocuklar uyanınca izleyecem :KK53:

Ben alış veriş yaptığım avm ve markaları söylemeyim ama ropörtajı çocuklar uyanınca izleyecem :KK53:

:) benim soyleyebilecegim magaza bile yok. Tesetture uygun bir magaza bulamiyorum. Buluyorum da onlar da zevkime uygun degil. Ankamall bana gore koca bir yiyecek mekani :)) tabi tabak canak takintim var alt kat benim hepsi benim magazam:KK11:

Bence dukkanlarda kaliteyi bozdu iyice ..pazarda satilan mallar daha kaliteli..hem ucuz dukkanlar polyestere dondu ...guzel olanlar yuz liradan başlıyor .. eğer imkanım varsa pazara gidip alışveriş yapıyorum.. Çok mecbur kalırsam dükkanlara gidiyorum

Bence dukkanlarda kaliteyi bozdu iyice ..pazarda satilan mallar daha kaliteli..hem ucuz dukkanlar polyestere dondu ...guzel olanlar yuz liradan başlıyor .. eğer imkanım varsa pazara gidip alışveriş yapıyorum.. Çok mecbur kalırsam dükkanlara gidiyorum

Oşgeldin Yenı fakfakir üye :)

:) benim soyleyebilecegim magaza bile yok. Tesetture uygun bir magaza bulamiyorum. Buluyorum da onlar da zevkime uygun degil. Ankamall bana gore koca bir yiyecek mekani :)) tabi tabak canak takintim var alt kat benim hepsi benim magazam:KK11:
İnstigramda güzel tesettür mağazaları var. Birde bu butik mağazalar açılması çok iyi oldu bir hafta 10 günde bir ürünleri değiştiriyorlar bakmanı tavsiye ederim

Eklentiler

• cop-biriktirme-hastaligi-dispozofobif7ebed9ae36fbfad4114.jpg
    cop-biriktirme-hastaligi-dispozofobif7ebed9ae36fbfad4114.jpg
    175,1 KB · Görüntüleme: 20
X