Fakfakirler topiği

Konu uzamasin canim herkes gerildi
Öncesi varmış demekki herkesin bilmedihi ortalık durulsun cayimizi kahvemizi icmeye gel♥
Oncesinide sonrasinida biliyorum yazmasamda heryerden haberim var ama bazen kabul etmek lazim uslup herseydir.
Espri yaparken her turlusune evet ama satasma ve tartismada dikkatli olmali insanlar.

Oncesinide sonrasinida biliyorum yazmasamda heryerden haberim var ama bazen kabul etmek lazim uslup herseydir.
Espri yaparken her turlusune evet ama satasma ve tartismada dikkatli olmali insanlar.
Konu uzamasin lütfen Mune ablamda yeterli aciklamayi defalarca yapti konuyu kapatalimki tekrari olmasin
Birbirimize girnek değil ki amacimiz gülüp eğlenmek bizde gitmeyelim
Ben öncesini bilmiyorum cok aktif değilim ama demekki bizin kızlar da kırılmış yoksa böyle bir şey olmazdi

Amacim o zaten konuyu diger topiktede uzatmak buradada uzatmak ayip.Yapilaninda ayip oldugu kabul edilirse tekrarlanmaz

Bazi seylerin tek dogrusu vardir mesela uslup herkes dikkat etmeli.Optum :)

Allah askina bana soyler misin????
Gunlerdir buradasinn
Egleniyosun,guluyosun saatlerr boyuncaa uslubunu sevmedigin insanlarla muhabbet ediyosun?
Gitmiyosun...
Kim zorladi seni bunu yapmak icin?
Puxhu mu?
Ojeli mi?
Madem rahatsiz oldun,madem uslup senin icin hersey neden kazina kazına muhabbet ettin uslubunu sevmedigin insanlarla...
Anlamiyorum biliyo musun?
Boyle birsey oldugu zaman herkesin sutten cıkmış ak kaşık olmasını,edep erkan bilir hale bürünmesini,edebiyat yapmasini anlamiyorum ve o kadar samimiyetsiz,yapay,yapmacik buluyorum ki...
Haydi soyle bana
Neden gunlerdir buradasin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…