Fakfakirler topiği

Ayrıca ben kimseye neden ban yiyorsunuz ya da polemiğe giriyorsunuz diye de bir şey demedim zaten sanalı önemsemediğim için polemiğe girmem dedim. Arkadaşın teki arkadaş sanalı ciddiye almış demiş sanki benle muhabbeti varmış isteyen polemik yapar ban yer isteyen sakin durur. Ben kimseyi yargılamadım. Kimse de beni yargılayamaz. Olay budur. Yok meziyet miymiş yok bilmem ne. Kendinizce yorumluyorsunuz. Herkes kendinden sorumludur. Beni bağlamaz

Arkadaşlar Puxhu nun size selamı var.Bende ona don atlet ciğura götürdüm..:eğlence:
Dönüşü muhteşem olacak.. Kimsede Tribe girmesin konuşurken iyi sonra eee kaka öylee bişi var mı ya:deli:
Kızlar öptüm sizi görüşürüz misafir var canlar :halay:
Sende çok selam söyle♥
Dolmalari da ben yolliyim:)
Kolay gelsin sana da:)

Kızlar bende okudum puxhu ile ojelinin yazdıklarını. Ojeli biraz sert girmiş sanki sayfaya. Evet şaka yaptı ama onlar da sert cevap verince büyümüş. Eğri oturup doğru konuşmak istedim. Yanlış anlaşılmak istemşyorum. Asla durum tarafını seç olmamalı. Evet keşke ban yemeselerdi. Hemen kib lemeye gerek yokmuş aslında. Kim kibledi bilmşgorum da düzgünce konuşup konu kapatılabilirmiş.

Kızlar bende okudum puxhu ile ojelinin yazdıklarını. Ojeli biraz sert girmiş sanki sayfaya. Evet şaka yaptı ama onlar da sert cevap verince büyümüş. Eğri oturup doğru konuşmak istedim. Yanlış anlaşılmak istemşyorum. Asla durum tarafını seç olmamalı. Evet keşke ban yemeselerdi. Hemen kib lemeye gerek yokmuş aslında. Kim kibledi bilmşgorum da düzgünce konuşup konu kapatılabilirmiş.

Espri yaparken her turlusune evet ama satasma ve tartismada dikkatli olmali insanlar.

Allah askina bana soyler misin????
Gunlerdir buradasinn
Egleniyosun,guluyosun saatlerr boyuncaa uslubunu sevmedigin insanlarla muhabbet ediyosun?
Gitmiyosun...
Kim zorladi seni bunu yapmak icin?
Puxhu mu?
Ojeli mi?
Madem rahatsiz oldun,madem uslup senin icin hersey neden kazina kazına muhabbet ettin uslubunu sevmedigin insanlarla...
Anlamiyorum biliyo musun?
Boyle birsey oldugu zaman herkesin sutten cıkmış ak kaşık olmasını,edep erkan bilir hale bürünmesini,edebiyat yapmasini anlamiyorum ve o kadar samimiyetsiz,yapay,yapmacik buluyorum ki...
Haydi soyle bana
Neden gunlerdir buradasin?
Bak ne yazmisim.

X