Fakfakirler topiği

kiz para almayacaktim işte siz 6 ay bir gelin diyor ..iyide ben ders anlatmazsam sen nerden bileceksin ...orda bana ogrenci gibi davrandilar degisik degisik hareketler..

çünkü bi yılmışlık var. O benim görevim değil bana yaptıramazsın bu benim vazifem değil bahane havasında herkes.
Armut piş ağzıma düş ohh kız ben karne günü izin isteyip vermeyince müdür yardımcısıyla didişen gördüm poh mu var ver karneni git tatiline keyfi izin he öyle hasta vs değil

kiz para almayacaktim işte siz 6 ay bir gelin diyor ..iyide ben ders anlatmazsam sen nerden bileceksin ...orda bana ogrenci gibi davrandilar degisik degisik hareketler..
6 ay mı yuhhh
Ağzında sigarayla kurumda gezen bi kadın da sigara kullanan birini istemediklerini söylemişti

Benden mutsuzunu tanımadım
Adam olun
Lan

benim o .. 5 yildir is bulamiyorum atanamiyorum cevremdekiler aciyor ust komsu gelip oglunun kizinin basarisindan bahsediyor ..tanistiklarim bir acayip..bana surekli yaşın geciyor hadi evlen diyorlar... kocam olsa sıkıntım olsa of sus bizde cekiyoruz derler oylede manyaklar ..

Cocuk olunca Bı tık daha zor
Lan dusunsune bosanıyon ama omur boyu muhatap olcan cocuk ıcın
Mahkemeden dondum ben amaaaaaaan
Boşver kiz hergun suratını çekmekten iyidir. Bu boşandıktan sonra arkadaş olanlar nasil oluyor acaba. Ben ölümüne nefret ederdiim herhalde yaa kizlar gülüyoruz ediyoruz ama Allahim hakkımızda hayırlısını versin. Hersey olacağına varıyor ayyy benimde içim şişti bak simcik

Deli heryerde var canim sikma canını. Heryer dengesiz dolu

aman statun paran varsa deger goruyorsun ... şu 5 yilda bunu gordum ...
Çok yoğun ders çalışmıyosan ücretliye başvur tecrübe olur ben mezun olur olmaz başladım yoksa çalışmamış der geri çevirirler sınra sınava göre özel okula vs bakarsın

Çok yoğun ders çalışmıyosan ücretliye başvur tecrübe olur ben mezun olur olmaz başladım yoksa çalışmamış der geri çevirirler sınra sınava göre özel okula vs bakarsın

ucretliye basvurdum bir yer aradi lise biyoloji kimya anlat dedi..bende kimyayi nasil anlatayim hemde 4 kademeye birden.. birde kendi alanim var..birde uzakti gitmedim..ben mezun oldugumda atanacm saniyordum ama oyle olmadi ..olmayinca olmuyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…