Fakfakirler topiği

Al kadın her yerde eziliyo ya ne yapcak kız şimdi madem g.tüne güvenmiyon ne alıyosun pislik

Yazık ya kızda ne bahtsizmis Allah yardımcısı olsun. Valla yapicak birseyi yok. Böyle sorumsuz biriyle omur geçmez. Istanbula dönüp kendi düzenini kursun

Bunun özeli devleti kalmadı felaket zor sektör artık çalışması ayrı hedef kitle ayrı sıkıntı hiç sanmam ama düzelir inşallah

ben etute basvurdum adam stajer olarak alayim dedi tamam dedim ..sabah 8 gel dedi gittim sen şu boş sinifa git calis dedi sorun olursa sorarsin dedi ... sanki ogrenciyim..ordaki hocalar kahvaltiya gitti bemi cagirmadilar bile hocam gelirmisiniz diye... 2 saat durdum ben dusuneyim dedim daha da gitmedim...sanirim istemediler sonra cunku kimse stajere bos sinifa git demez

Oturup oturup gitseydin eve atsaydın cebe parayı bu alem böylesinden anlıyo sen dur neler görcen daha adamın biri benden habersiz beni işe almış şart vs konuşmadan toplantıya çağırı direk önüme sözleşme uzattı hasta olmak yokmuş izin alamazmışım mal sen de hastalanma elindeyse ben bayılıyom ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…