Fakfakirler topiği

:confused:
Tamam kardes anlayalimda takamadigim bilmem kac karatlik tek tasi nasil anlicam :cry:neyse bnde kndimi kandiririm gumus alirim olur heralde

Tek taş varda ne oluyor 4 senedir ard arda çocuk doğurup alt değiştirmekten tek taşı takamıyorsun zaten.

Geçen alyansı takmayı unuttum eşime dedim gidip takayım adamın dediği cevap 2 küçük çocukla alyans taksan ne olacak kimse bakmaz sana dedi:KK67:

yalnız grubu yanlış okumuşum ya :KK70: yanlış ileti girdim. fakirik napak. pahalı hediye nerdeeee. en son hediye diye çikolata almıştı :KK30:
Bu adamdan derhal boşan bu ne saygısızlık hediyenin ne olduğunu az da olsa bilen koca mı olur donuna kadar al koy kapıya :KK45:

Tek taş varda ne oluyor 4 senedir ard arda çocuk doğurup alt değiştirmekten tek taşı takamıyorsun zaten.

Geçen alyansı takmayı unuttum eşime dedim gidip takayım adamın dediği cevap 2 küçük çocukla alyans taksan ne olacak kimse bakmaz sana dedi:KK67:
Kız deme bak zengın parasıyla
Fakır karısıyla oynuyor derler
Olsun tak sen alyansı yine
Kaç ayar kaç ml ayıp olmazsa

Amannn swarowski yollayım sana pırıl pırıl ıste kratsız pırlanta
Heyyt be pirlantada neymis:KK70:gecen sene kuyumcunun onunden geciyoruz oyle dalmisim esim dediki begen alivereyim kupe dedi bnde 200 300 filandir heral dedim girdik begrndigim kupeyi istedim adamlar baya bi cikardi farkli kupelerden,fiyatini sordum birisi 2.500 birisi 3000 birisi daha da fazlasi isde bnde sasirdim megerse pirlanta zumrut gillerden begenmisim hemen kactim tabi:KK55:

Heyyt be pirlantada neymis:KK70:gecen sene kuyumcunun onunden geciyoruz oyle dalmisim esim dediki begen alivereyim kupe dedi bnde 200 300 filandir heral dedim girdik begrndigim kupeyi istedim adamlar baya bi cikardi farkli kupelerden,fiyatini sordum birisi 2.500 birisi 3000 birisi daha da fazlasi isde bnde sasirdim megerse pirlanta zumrut gillerden begenmisim hemen kactim tabi:KK55:
Büyüyünce alırım ben sana üzülme

Kız deme bak zengın parasıyla
Fakır karısıyla oynuyor derler
Olsun tak sen alyansı yine
Kaç ayar kaç ml ayıp olmazsa
Yok söylemeyim canım bu topikte taşlanırım :KK51:

Valla bir gün alt silip el yıkarken bir köşede gidecek diye kaldırdım artık :KK53:
Benimkilerde günde 10 kez yapıyor zaten o da ayrı dert.

Pirlanta gibi cocuklarin var dememis iyi bari coguda oyle diyo ahh ah

X