Fakfakirler topiği

ah canım bilmezmsin kimseden hayır yok kendi birbirinden daha çok zarar var ve kuzum..
seni çok iyi anlıyorum benmde annem bakıyorda çekmediğim çile kalmadı resmen 1 yıl dayanabildm o işkenceye .. sonra koptu film şimdi bakıcı bakıyor kafam çok rahat en azından.. zaten annemde parayla bakıyordu işci gibi görüyordu bizi ..
en azından bakıcıya birşey dediğin zaman yapıyor
annem burnumdan getiriyor cocuk bütün gün tv karşısında..
bence kreşe gitmesi iyi olmş.. cok faydalı olacaktır güzel ve kaliteli zaman geçiriyorlar
hastalandıgı zaman ne yapıyorsun ?
ev kredisi çekmissiniz en azından bizde o da yok 1600 tl alıyorum 700 tl bakcıya gidiyor ben ne yapayım.. ? ama 900 tl ihtiycm var işte.. + ssk .. dayanıyorum sabrediyorum
bende seneye kreşe vereceğim..

ev iş çocuk eş derken hayatım sürekli koşturmaca ile geçtiği içindir be canm ne bileyim..
ev hanımısın sanrm kaç yıllık evlisin var mı bebiş felan ?

Yeni evliyim canım 6 aylık şu anlık ev hanımıyım eşim kendi onaylamadığı bi yerde çalıştırmıyor. Bebekte daha yok canım.

Yeni evliyim canım 6 aylık şu anlık ev hanımıyım eşim kendi onaylamadığı bi yerde çalıştırmıyor. Bebekte daha yok canım.
evde durmak beni çok boguyor.. hele cocuk olduktan sonra insan daha çok boguluyor çalışmak iyidir her zaman.. ne bileyim
evdeyken hep duvarlar üstüme üstüme gelirdi nasıl bir psikoloji ise te allah sen bana bakma
o zaman sana taze gelin diyelim

Nişanlıyken çalışıyordum. Su anlık memnunum halimden arada daral geliyo.

anneleri bakanlar çok memnun aslında benim gördüğüm
istediklerini yaptırıyolar kv ye bırakmıyolar dediğimi yapmaz falan
diye ben kv şunu yemesin dedim sen ne biliyon der gibi kendi bildiğini yaptı
ben 3 tane baktım senin daha 1 tane dedi ne anlarsın demeye getirdi ses edemedim
doğurmak önemli değil bakmak önemli bi annesi de benim derdi. yada bişey olsa ortamda
ben bakıyorum şuna bak annesinden ayrılmıyo derdi çok çektim daha neler neler
en son hastayım yoruluyom tansiyonum çıktı yoksa bayıldım işe gitme benim ailem uzakta yazları senelik
iznimde gidebiliyorum ondamı gözü var neyse 1 gün gelmesem iznimden gidiyor benim sürekli izin almakdan bıkmıştım
dedim eşime açta kalsam kreşe gidicek çok araştırdık uygun bulduk ve verdim inanki çoğu zaman maaşlardan 300 tl kalıyor onla ayı getiriyoruz ama birine bağlı olmamak çok güzel aç kalmayım yeter diyorum.
bende 2100 tl alıyorum kredimiz de 2100 sadece..

aynen değişen birşey yok ya
evlilk nasıl gidiyor
siz yeni evli olunca burnunu sokan çok olur

İlk sorun eşimle zaten herşeye sinirli onun dışında yok sorun. Diğerleri de her zaman öyle. Takmamaya çalışıyorum

benm annemde senn kv modelinin 2 katıydı bende neler çektim bir ben bir allah birde eşim bilir..
ruh hastası oldum resmen inanırmsın ?
neyse geçti gitti.. olsun be canm bak ne güzel kredi ödüyorsunuz .. gelecekte bir eviniz olacak inşallah çalışmıyor olsaydın o bile olmayacak kredi bile çekemeyecektiniz belki de her şeye iyi yanından bakarak teselli et kendini
banada çok dediler aman 900 tl için neden çalışıyorsun kendin bak çocuguna diye insanlar için konuşması ne kadar kolay.

İlk sorun eşimle zaten herşeye sinirli onun dışında yok sorun. Diğerleri de her zaman öyle. Takmamaya çalışıyorum
sinirli biri ile zor olur bilirim.. kendimden bende çok sinirliyimdir
eşim hep sakinleştirmeye çalışır.. bu sinirli halimi bende sevmiyorum ama sinirlendim mi gözüm hiç birşeyi görmüyor..
takmamak en güzeli en iyisini yapıyorsun =)

Haklısın bakalım nolck sonumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…