Fakfakirler topiği

a101 bim ürünlerin çogu çok kötü gerçekten dediğin gibi aksine durumları iyi olanlar ordan alıyor
bu ne garip iştir :KK14:

ben öyle olmadığım halde onların sadece temizlik ürünlerini kullanırım.
bazende A101 e yada bime bardak çanak gibi şeyler gelir ya onlardan bakarım onun dışında
hiç bir ürününü kullanmam.

Allah yardımcın olsun bugünler de geçer elbet

tabi ki bizden daha kötü durumda olanlar var çok şükür halime yine daha da iyi olacak inşallah.

beleşe bakacak adam varmi:KK45:
hle benm oglum sorunlu bir çocuk olduğu için o şansım hiç yok be bacım kendi anam bile beleşe bakmadı başkasımı bakacak :deli:
şimdilik iyiyiz böyle bakalım..
çok şükür bunada aza razı gelemeyen çoğu bulamazmış

ben öyle olmadığım halde onların sadece temizlik ürünlerini kullanırım.
bazende A101 e yada bime bardak çanak gibi şeyler gelir ya onlardan bakarım onun dışında
hiç bir ürününü kullanmam.

tabi ki bizden daha kötü durumda olanlar var çok şükür halime yine daha da iyi olacak inşallah.
aynen bende temizlik + aktüel ürünlerden hoşuma giden birşey olursa
birde ogluma oyuncak alırım eğitici uygun oluyor gerçekten onun harici herşeyi vasat.. hele bir de emin kıyması vardır
kıymanın rengi resmen pembe ya

birde ogluma oyuncak alırım eğitici uygun oluyor gerçekten onun harici herşeyi vasat.. hele bir de emin kıyması vardır

a101in plastik urunleri cok iyi aktuelden bir cop kovasi almistim hem guzel hemde kaliteli:super:

aynen oyuncak mandal sepet vs gibi ürünler
çok güzel oluyor. et kıyma yiycek kısacası hiç almadım
bide bu zenginler alır överler ya biterim:halay::halay:

Bimin büyük ambalajlı gofreti çok güzel tavsiye ederim

senn ogluşun kaç aylık kendin mi büyütüyorsun :nazar:

yok canım benim oğlum 3 yaşında 4 aylıktı kv bıraktım.
3 yaşına kadar baktı sonra hastalıkları çıktı yorulmalar falan sürekli
söyleniyordu genç daha 50 yaşında evde biri 23 biri 24 yaşında 2 tane de kızı olmasına rağmen
bizde yeni kreşe verdik benim aldığım maaş ev kredisi artı kreşe gidiyor:KK61::KK61:

X