Fakfakirler topiği

Ne olacak kuzum, tamam iş site kurallarını uygulamaya gelince yapmam gerekeni yaparım, canınıza bile okurum :KK70::KK70: ama yine de severim sizleri, kadın kadına 2 kafa dağıtmaya geliyoruz buraya, şakalarınızı, takılmalarınızı da kaldıramayıp ben şöyleyimmm ben böyleyimmmm dersem yanmışız:KK70:

Ne demek efendim, sabır bizim işimiz, serde zalimlik olsa da :KK70:
Öpüldünüz hürmetleeeer saygılaaarr:KK200::KK52:
Burda ban yok dimi müniş :KK70: valla derdim olursa burada anlatıcam artik. Resmen stres atıyoruz gülmekten:KK70:
Geçen ciddi bir konu vardı bdv'de. Bizim kizlar yine komik komik ironili yorumlar yapiyor, Bende oha yorumlara bak diye okuyorum :KK57: arada bir sen geliyordun hanımlar lütfen diye :KK70: ordada kıyamamışsın. Kendinde anlamışsın konunun komik olduğunu:KK70: müne'lik bunu gerektirir işte :KK200: iyiki varsin.
Her ne kadar haftada bir banlansamda :KK70:
Sende öpüldün :KK15: Sevgiler :KK36:

Burda ban yok dimi müniş :KK70: valla derdim olursa burada anlatıcam artik. Resmen stres atıyoruz gülmekten:KK70:
Geçen ciddi bir konu vardı bdv'de. Bizi kizlar yine komik komik ironili yorumlar yapiyor, Bende oha yorumlara bak diye okuyorum :KK57: arada bir sen geliyordun hanımlar lütfen diye :KK70: ordada kıyamamışsın. Kendinde anlamışsın konunun komik olduğunu:KK70: müne'lik bunu gerektirir işte :KK200: iyiki varsin.

Yıkama yaglama kac para dostum
Neyse parası vercem
Nihahah

Geçen ciddi bir konu vardı bdv'de. Bizi kizlar yine komik komik ironili yorumlar yapiyor, Bende oha yorumlara bak diye okuyorum :KK57: arada bir sen geliyordun hanımlar lütfen diye :KK70: ordada kıyamamışsın. Kendinde anlamışsın konunun komik olduğunu:KK70: müne'lik bunu gerektirir işte :KK200: iyiki varsin.
Geyikte din, siyaset, kavga, küfürleşme, hakaret olmazsa banlama olmuyor, mesela birbirinize hakaret etmek maksadıyla olmadığı sürece hafif argo sözlerinizde müdahale etmiyoruz, misal bir arkadaşınıza takılmak için kız x b...nu çıkarma yazarsanız banlanmazsınız burada, e sizde saç saça baş başa girmeyeceğinize göre sıkıntı yok :)))

Geyikte din, siyaset, kavga, küfürleşme, hakaret olmazsa banlama olmuyor, mesela birbirinize hakaret etmek maksadıyla olmadığı sürece hafif argo sözlerinizde müdahale etmiyoruz, misal bir arkadaşınıza takılmak için kız x b...nu çıkarma yazarsanız banlanmazsınız burada, e sizde saç saça baş başa girmeyeceğinize göre sıkıntı yok :)))

Ben girerim doverım bunları abla söz veremıciiiim

He bunları dedim diye abartmayın da tabii, alırım mapusa, soğuk zindanlarda çamaşır getiren olsun diye arkadaşlarınızın yolunu gözlersiniz :KK70:

X