Fakfakirler topiği

:KK70: ama benim takımım varya :KK70: yoksa kosa kosa gelirdim biliyorsun ♡ burda bazı fakirler sembol istiyormuş onları paylaşalım gruplara :KK70: sembol diye diye ölecekler:KK70: isim vermicem onlar kendilerini biliyor
Çaktırma gııı
Yoksa aksam oluyor kuşları öter yıne

:KK70: ama benim takımım varya :KK70: yoksa kosa kosa gelirdim biliyorsun ♡ burda bazı fakirler sembol istiyormuş onları paylaşalım gruplara :KK70: sembol diye diye ölecekler:KK70: isim vermicem onlar kendilerini biliyor
Çaktırma gııı
Yoksa aksam oluyor kuşları öter yıne

Kız bu zengınler ne edıyor acep
Çok sıkıcı bence boşanmalılar öyle kaynana mı olur eller manikürlü çanta mk sitiletto giyer kürkle gezer kayınpeder desen golften gelmez kayınları yattan inmez clüplerden çıkmaz görümce kırmızı halı güzeli çok banel

Abla fakır bır kadınım ama sana sevgımı bılmedıgıne üzülürüm
Hem övdüydüm ben ya
:KK15:
Takılıyoruz şurada, hemen ciddileşme:)))

@Blacksee55 'e sor bana ne taarruzlar yapıyorlar da minik bir tavşan edasıyla sessiz, mazlum, garippp, mahsunca eylemlerine boyun eğiyorum, gık demiyorum, çok mazlumum çoookkk:KK70:

Çok sıkıcı bence boşanmalılar öyle kaynana mı olur eller manikürlü çanta mk sitiletto giyer kürkle gezer kayınpeder desen golften gelmez kayınları yattan inmez clüplerden çıkmaz görümce kırmızı halı güzeli çok banel
Bızımkı daha ıyı haklısın

:KK15:
Takılıyoruz şurada, hemen ciddileşme:)))

@Blacksee55 'e sor bana ne taarruzlar yapıyorlar da minik bir tavşan edasıyla sessiz, mazlum, garippp, mahsunca eylemlerine boyun eğiyorum, gık demiyorum, çok mazlumum çoookkk:KK70:
Bılmemmı pambık ablam
Legen ne zaman gelır
Ozon da verecem mı

Kuuzuuuuu hepiniz verin adresleri sizlere boy boy leğen yollayayım, renk tercihlerinizi de söyleyin :))))

Bitmediiiiiii leğenlerin yanında hepinize birer paket beyaz sabun, 3'er kiloluk elde yıkamalık çamaşır deterjanı ve çamaşır ipi hediye :)))))

Ibrıkta koyacan mı abıla :KK43:

X