Fakfakirler topiği

Bunlar biz fakirler için çok gösterişli zengin duruyo Mune Mune fakirliğin namusuna yakışmaz ezik bişeyler olsaydı bari olmuşken
Şunlar olur mu kuşum, evdeki kullanılmayan pantolon gömlekleri verince yerine bunları veren eskiciler oluyordu, hala var sanırım.

IMG_1955.JPG
IMG_1956.JPG

Çamaşırları yıkarsınız, bebelerinizi yıkarsınız, çok işlevli leğen ve mandallar :))))

Şunlar olur mu kuşum, evdeki kullanılmayan pantolon gömlekleri verince yerine bunları veren eskiciler oluyordu, hala var sanırım.

Eki Görüntüle 2100000 Eki Görüntüle 2100001

Çamaşırları yıkarsınız, bebelerinizi yıkarsınız, çok işlevli leğen ve mandallar :))))
Bayıldım bunlara her fakir genç kızın çeyizi ev hanımlarının baş yardımcısı bi nevi fukarhanenin üyesi bunlaaarr :KK66: gel abla gel ıleğene mandala geeeel :)

Ablişko onları versen de karşılığında dua etsem olmamı
Kuuzuuuuu hepiniz verin adresleri sizlere boy boy leğen yollayayım, renk tercihlerinizi de söyleyin :))))

Bitmediiiiiii leğenlerin yanında hepinize birer paket beyaz sabun, 3'er kiloluk elde yıkamalık çamaşır deterjanı ve çamaşır ipi hediye :)))))

Eki Görüntüle 2100000 Eki Görüntüle 2100001

Bu leğenden vardı biz de kırmıştım kazayla bir ara kenarını atmaya kıyamadım kullanmıştım uzun süre yine :KK48:

Kuuzuuuuu hepiniz verin adresleri sizlere boy boy leğen yollayayım, renk tercihlerinizi de söyleyin :))))

Bitmediiiiiii leğenlerin yanında hepinize birer paket beyaz sabun, 3'er kiloluk elde yıkamalık çamaşır deterjanı ve çamaşır ipi hediye :)))))
Allah sorunlu konulardan üyelerden korusun senı
Rabbım banlamadıgın günler gostersın
Zalım mune hanım mune olsun
Renk farketmez abla
Bırde ozon koysan ne hayra geçer bılıyonmu

X