Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Selammmmm kizlar
Bugun yatis gunum dun temizlik yaptim bağa ne az ben de yagmurlu havada uzanma keyfini yasiyim
Oglusun dersi var ogretmen sagolsun sayfa sayfa odev verio
Ohh en iyisi salep var mı bide salep keyfisi yap oğlan da az kendi yapadursun ödevleri annesi azcuk keyif yapacak

Ya boyle is olmayimca da kendimi uyusuk hissediyorum suclu gibi sanki her yeri bok goturuyo ve ben yatarak suc isliyom gibi
Bugün günlerden salı değil yatış günü
Yillarca calismanin edindirdigi aliskanlik. Bos durunca aptallasiyorum yemek dusuneyim yapayim bari
Kız bende işten çıktıktan sonra depresyona girdim kendimi işe yaramaz fazlalık gibi görüyordum sabah kalkmak için sebebim yoktu ayy ne günlerdi sonra kk yı buldum şuan çok iyim

Kusun kafesinin oldugu yere oturmus ben d ekusun yuvasina bakicam kac tane yumurta var diye, az cekil de oturup yuvaya bakim dedim. Ben onun rahatini bozamazmisim, onu zorla istedigi seyi yaptiramazmiisim, insanlari kole gibi kullanamazmisim?, o kalkmak istemiyosa kalkmazmis...
Dedim ki bak; terbiyeni takin annen var karsinda!
Cekil dedim mi cekileceksin demekki isim var orada ki senin dibine oturmak zorundayim; yoksa evde onca yer varkrn senin yanina neden tikilayim?? Sizofrenmisim ben kendi kendime konusyyormisum o beni duymuyomus ki

Ben sevecen bir anneyim. Yada oyleydim. Simdi diyorum ki yeniden dunyaya gelsem cocuk dogurur muyum? Ogluma kiyamiyorum , efendi, terbiyeli , dinliyor beni nasil masum kalbi sevgi dolu bazen onun icin hala yasadigimi dusunuyorum. O olmasa ben de olmazdim. Isterdim ki kizim karsimda degil de yanimda olsun kardesi gibi..

Canım benim allah yardımcın olsun gerçekten çok ama çok zor. Benim kız kardeşimde çok zor bi ergenlikten geçti. Hem anneme hem babama hem bana karşı o kadar kötüydü ki anlatamam. Anneme senden nefret ediyorum diye bağırırdı ne söylese tersini yaparsı. Sırf anneme inat olsun diye sigaraya başladı. Babama inat olsun diye ders çalışmadı okuldan çıktı. Bi gün annem onun yüzünden sinir krizi gwçirdi ama nasıl. Annemin yüzüne bakan trafik kazası yaptı sanardı o kadar kötüydü yüzü gözü. Bi ara benim üstüme yürürdü bıçakla. Bi gün seni uykunda geberticem diye gezerdi. Bu bi erkek arkadaşı yapmış . Sen tut annem evde yokken oğlanı eve çağır. Bi süre sonra ayrılmışlar. Oğlan bunu tehtit etmeye başlamış babana anlatacam falan diye.bu da anneme anlatmış.bi gün otururken kapı çaldı o oğlan. Bu swfer bizi tehtit ediyo.annem babamı aradı gel hele diye. Babam durumu anladı kız kardeşimi okuldan aldı geldi çocuk odasının kapısını kitledi. Kız kardeşimi dövüyodu engel olamadık. Bunlar odadan çıktı babam nefes nefese bi batdak su içti gitti. Kız kardeşim çıktı odadan sırıtıyo. Benim istediğimde buydu zaten bilerek yaptım hiç de canım acımadı . Sırf seni üzmek istedim . Bu dayak neyki yarın geçer acısı yine yaparım diye bi sigara yaktı

Şimdi nasıl mı... şimdi kedi gibi. Yaptıklarından o kadar pişman ki. Onunda bi kızı var. Zamanla duruluyorlar. Sabır etmekten başka çaren yok bacım.üstüne gittikçe daha kötü oluyorlar. Sana yazık. Bi süre kendi haline bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…