Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ben o gün çok içmiştim. Bile bile. Eşime anlatırken engel olmak istemesine rağmen içmiştim. Sinir hastası gibi napıcaz diye bağırıyordum. Hatta komşular şikayete geldi. İçtim, kustum, ağladım. Böyle saçma bir döngüye girdim. En sonunda da tahlilleri de ultrason çıktısını da yırttım attım. Sonra sızmışım. Sızmadan önce son aklımdan geçen şey "O kadar alkol aldım sabaha düşmüş olur belki"ydi. Ben o zarar görsün diye yapmıştım bunları. Unutamıyorum.

Ben o gün çok içmiştim. Bile bile. Eşime anlatırken engel olmak istemesine rağmen içmiştim. Sinir hastası gibi napıcaz diye bağırıyordum. Hatta komşular şikayete geldi. İçtim, kustum, ağladım. Böyle saçma bir döngüye girdim. En sonunda da tahlilleri de ultrason çıktısını da yırttım attım. Sonra sızmışım. Sızmadan önce son aklımdan geçen şey "O kadar alkol aldım sabaha düşmüş olur belki"ydi. Ben o zarar görsün diye yapmıştım bunları. Unutamıyorum.
Hayatta herşey gelebilir başımıza. Bilerek yada bilmeyek gerek kendimize gerek en yakınımıza gerekse kendi parçamıza zarar vermek isteyebiliriz.hepimiz insanız.önemli olan geçmiş değil. şu an. Şu an ne düşündüğün.ne hissettiğin.lütfen ama lütfen miniğe de kendine de bunu yapma💜

Kahve keyfim yok bari meyve yiyim 🤪
20210327_224615.jpg

Artık geçti oda çok iyi. Geçmişi düşünerek kendini de onu da üzme o en kıymetli hazinen birlikte çok güzel anıların olacak. Varsın ilk ultrason resmi de olmayıversin. İleride o kadar çok resmi şapşik videoları ağzı yüzü çikolatalı dil çıkaran pozları olacak ki. İlk ultrason görüntüsü aklınıza bile gelmeyecek😍😍😍

Şu an bunların içini acitmasi aslında iyiye işaret. Çünkü bebeğini hak ettiğini gösterir. Ona hissettigin sıcaklıkla eş orantılı pişmanlık duyuyorsun. Pismanlik vicdan bunlar acı verici duygular olduğu için etkilenmen böyle düşünmen cok normal. Ama aslında ne kadar değiştiğinin göstergesi. Şu an böyle hissettigin için kendini daha çok sevmelisin

X