Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Şaka yapıyorum kuzum. Ben baslarım ama emzıklıyım ya onun bitmesini bekliyorum. Diyetle birlikte baslıcam cunku. Yoksa sımdı baslarsam sunu yemedim soyle boyle der vicdan yapar kafaya takarım. Hele bir emzik olayım bıtsın de hayırlısıyla 😍
Diyete baslamasan dahi spor yaparken sporu destekleyen besinler alman gerekiyor
Ben squat p90x kenpo yoga yapıyorum.
Ve buna uygun beslenmek zorunda kalıyorum

Şuan oruç geldi ona göre nasıl besleneyim ben diye bıraktım mesela
Oruçtan sonra tekrar aynı güçle başlayıp
Yaz geldi tatilde ben ona göre nasıl besleneyim diye tekrar bırakacagim temmuzda :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:
Yaz çıktıktan sonra istikrarlı bı sekilde devam derken bu sefer ben hamile kaldım ona göre nasıl besleneyim diye Ocak ayına doğru bırakırım yine :KK70:

Diyete baslamasan dahi spor yaparken sporu destekleyen besinler alman gerekiyor
Ben squat p90x kenpo yoga yapıyorum.
Ve buna uygun beslenmek zorunda kalıyorum

Şuan oruç geldi ona göre nasıl besleneyim ben diye bıraktım mesela
Oruçtan sonra tekrar aynı güçle başlayıp
Yaz geldi tatilde ben ona göre nasıl besleneyim diye tekrar bırakacagim temmuzda :KK53: :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:
Yaz çıktıktan sonra istikrarlı bı sekilde devam derken bu sefer ben hamile kaldım ona göre nasıl besleneyim diye Ocak ayına doğru bırakırım yine :KK70:
Bir arkadaşım boyle hocalık felan yapıyor dedigin urunlerden satıyor banada soyluyor kullan diyor ama ben daha once hıc oyle seyler kullanmadım nebılım o yuzden hıc yanasamadım bu konuya. Eşimde daha once yapmıs bu işi mesela hıc zarari olmaz diyorda gelde kafaya anlat ıste :deli:

Bir arkadaşım boyle hocalık felan yapıyor dedigin urunlerden satıyor banada soyluyor kullan diyor ama ben daha once hıc oyle seyler kullanmadım nebılım o yuzden hıc yanasamadım bu konuya. Eşimde daha once yapmıs bu işi mesela hıc zarari olmaz diyorda gelde kafaya anlat ıste :deli:
Ne gbi ürünler ?
Ben tavuk döşü
Sürekli pilav yumurta filan benim demek istediğim.

Yapay tozları kastetmedim hayır 😣alma lütfen onları zaten 💕

Eşiniz zararı olmaz dese de bende çok huyluyum
Kullanamam öyle şeyleri .

Ne gbi ürünler ?
Ben tavuk döşü
Sürekli pilav yumurta filan benim demek istediğim.

Yapay tozları kastetmedim hayır 😣alma lütfen onları zaten 💕
Haaa tamm ozaman :KK66: yok kuzum kullanmam zaten asla. Su h...lıfe feln varya onlardan ıste. Isım vermıyeyım net. O dediklerin yenir canım hemde bayılırım yumurtaya neyin ayyyyh canım cektı gıı :dondurma:

Eşiniz zararı olmaz dese de bende çok huyluyum
Kullanamam öyle şeyleri .
Evet bazen kendide soyluyor.. Kendisi de kullanmak ıstyor gobegı var. istesem bu gobegı 1 ayda dumduz ederim diyor o urunlerle.ben hıc saglıklı bulmuyorum. Ama ısın tuhaf yani sporcular bile onerıyor Bazen diyetisyenler bile. Bu olayı anlamıyorum

Evet bazen kendide soyluyor.. Kendisi de kullanmak ıstyor gobegı var. istesem bu gobegı 1 ayda dumduz ederim diyor o urunlerle.ben hıc saglıklı bulmuyorum. Ama ısın tuhaf yani sporcular bile onerıyor Bazen diyetisyenler bile. Bu olayı anlamıyorum
Fazla protein karaciğeri yorar .
Ölçüsünde kullanırsa zararı olmayan bişey diyo benim kocada şuan .
Aman boşver ne kullaniyorlarsa kullansınlar bize bulasmasinlar :KK70:

Haaa tamm ozaman :KK66: yok kuzum kullanmam zaten asla. Su h...lıfe feln varya onlardan ıste. Isım vermıyeyım net. O dediklerin yenir canım hemde bayılırım yumurtaya neyin ayyyyh canım cektı gıı :dondurma:
Ben yuyurta yiyemiyorum :KK43:
Yani yiyorum da olmasa da olur
Yiyeceksem salatası olsun yeşillikli limonlu filan .
Başka gitmiyo boğazımdan😭😭😭

X