Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ooo maşallah bize de gönderin. Benim yapraklar da duruyor biri gelse de sarsa

Bence de başkası sarsın, hatta yapraklar kendi kendine sarılsın bülbül yuvası mı kız yarışma varmış tatlı yapıyorlar bu defa da. Katılmak istersen

O değil de şu maskenin en sevdiğim tarafını itiraf edeyim mi geçen yaz sayesinde yüzümde güneş lekesi oluşmadı ya bu yıl da kimse olmasa da etrafta maske takıyorum güneşten korunmak için

Bence de başkası sarsın, hatta yapraklar kendi kendine sarılsın bülbül yuvası mı kız yarışma varmış tatlı yapıyorlar bu defa da. Katılmak istersen
Önceki gün gül tatlısı yapmıştım gördün mü onu sen onunla yarışmaya katılabilirim dr daha yeni yaptım tekrar yapasım yok. Ama güllaç aldım bu tatlım yarın biter sonra onu yapacsm belki onunla katılırım. Kız millet neler yapıyor ben yarışamam belki onlarla
Ne iyi olurdu eline sağlık yemiş kadar oldum karnım guruldasa da şuan önemli değil
Canım benim ben oruç değilim ama annemin önünde yiyemiyorum benim de gurul gurul

Bu mesajı görmedim kız Minnosprenses alıntı yapınca gördüm hemen ss aldım
Ooo maşallah bize de gönderin. Benim yapraklar da duruyor biri gelse de sarsa
Ben gelmem çok isterim gelmeyi ama şeyy yasak varmış ondan yoksa kesin gelirdim yani kesinn

Bende katıldım

Yok görmedim kız nerdeydi

Anamm ben yemek yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…